RU
Головна
Область
09:36, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

Війська рф не полишають спроб знищити критичну інфраструктуру України. Через це 7 грудня в Дніпропетровській області застосовані екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт ДТЕК “Дніпровські електромережі”.  ДТЕК попередження "Через чергову масовану атаку росії на об'єкти критичної інфраструктури наразі застосовані екстрені відключення. Просимо набратися терпіння та зберігати спокій", — повідомляють енергетики.  Раніше ми повідомляли, де у Дніпрі працюють “Пункти незламності”. На випадок екстрених відключень там можна підзарядити телефон, попити гарячого чаю та просто зігрітись. Окрім того, читайте, як правильно користуватись генератором аби уникнути надзвичайних ситуацій. Також подивіться, чи можна заживити роутер або ноутбук від звичайного повербанка.

Готуйте ліхтарики: у Дніпропетровській області 7 грудня застосовані екстрені відключення світла

Читать на русском

Читать на русском
Готуйте ліхтарики: у Дніпропетровській області 7 грудня застосовані екстрені відключення світла
Графіки стабілізаційних відключень не діють

Війська рф не полишають спроб знищити критичну інфраструктуру України. Через це 7 грудня в Дніпропетровській області застосовані екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт ДТЕК “Дніпровські електромережі”. 

ДТЕК попередження
ДТЕК попередження

"Через чергову масовану атаку росії на об'єкти критичної інфраструктури наразі застосовані екстрені відключення. Просимо набратися терпіння та зберігати спокій", — повідомляють енергетики. 

Раніше ми повідомляли, де у Дніпрі працюють “Пункти незламності”. На випадок екстрених відключень там можна підзарядити телефон, попити гарячого чаю та просто зігрітись. Окрім того, читайте, як правильно користуватись генератором аби уникнути надзвичайних ситуацій. Також подивіться, чи можна заживити роутер або ноутбук від звичайного повербанка.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.