RU
Головна
Україна
22:00, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

Армія рф продовжує обстрілювати критичну інфраструктуру України. Енергосистема поступово оговтується від атак. Та через пошкодження деяких електростанцій у більшості регіонів вимушені застосувати екстрені відключення світла. Щоб бути з теплом, українці почали використовувати генератори.  Для того, аби уникнути надзвичайних ситуацій, треба знати основні правила їх застосування. Поради дали МВС України, — пише Інформатор.  Вмикати генератор можна лише на відкритому повітрі; Безпечне місце розташування сягає не менше 6 метрів; Тримайте генератор сухим (у вас мають бути гумові рукавиці та чоботи або будь-яке інше взуття із гумовою підошвою); Перш ніж вмикати генератор, перевірте стан електропроводки; Не змішуйте різні види мастил та пального; Заправляти прилад можна лише вимкненим (якщо ви його вже вмикали і потрібно дозаправити - дочекайтеся, поки всі запчастини охолонуть); Не залишайте пальне біля генератора, оскільки він може спалахнути; У жодному разі самостійно не змінюйте конструкцію електроприладу; Обов'язково придбайте вогнегасник і тримайте його поряд, на видному і легкодоступному місці.   Також рекомендується при підключенні електроприлада звернутися до кваліфікованого електрика! Ситуація зі світлом у Дніпрі та області  Росіяни не дають спокою критичній інфраструктурі України. 5 грудня ворог вчергове атакував енергооб’єкти країни. Завдяки нашим воїнам та ППО росіянам не вдалось нанести великих пошкоджень, як 23 листопада.  Нагадаємо, що того ж дня, 5 грудня, Дніпро та область перейшли до менш жорстоких відключень світла. Втім, вже в вечері повернулися до екстрених. Зараз енергосистема поступово оговтується від ракетних атак, тому українці вимушені проводити вечори у темряві.    Раніше ми писали, що у Дніпрі та області запроваджені екстрені відключення світла. Також читайте, чи можна заживити роутер або ноутбук від звичайного повербанка. Інформатор повідомляв, що приготувати їсти, якщо немає світла.

Зі світлом та в безпеці: правила використання генераторів

Читать на русском

Читать на русском
Зі світлом та в безпеці: правила використання генераторів
Основні правила використання генераторів

Армія рф продовжує обстрілювати критичну інфраструктуру України. Енергосистема поступово оговтується від атак. Та через пошкодження деяких електростанцій у більшості регіонів вимушені застосувати екстрені відключення світла. Щоб бути з теплом, українці почали використовувати генератори. 

Для того, аби уникнути надзвичайних ситуацій, треба знати основні правила їх застосування. Поради дали МВС України, — пише Інформатор. 

  • Вмикати генератор можна лише на відкритому повітрі;
  • Безпечне місце розташування сягає не менше 6 метрів;
  • Тримайте генератор сухим (у вас мають бути гумові рукавиці та чоботи або будь-яке інше взуття із гумовою підошвою);
  • Перш ніж вмикати генератор, перевірте стан електропроводки;
  • Не змішуйте різні види мастил та пального;
  • Заправляти прилад можна лише вимкненим (якщо ви його вже вмикали і потрібно дозаправити - дочекайтеся, поки всі запчастини охолонуть);
  • Не залишайте пальне біля генератора, оскільки він може спалахнути;
  • У жодному разі самостійно не змінюйте конструкцію електроприладу;
  • Обов'язково придбайте вогнегасник і тримайте його поряд, на видному і легкодоступному місці.  

Також рекомендується при підключенні електроприлада звернутися до кваліфікованого електрика!

Ситуація зі світлом у Дніпрі та області 

Росіяни не дають спокою критичній інфраструктурі України. 5 грудня ворог вчергове атакував енергооб’єкти країни. Завдяки нашим воїнам та ППО росіянам не вдалось нанести великих пошкоджень, як 23 листопада. 

Нагадаємо, що того ж дня, 5 грудня, Дніпро та область перейшли до менш жорстоких відключень світла. Втім, вже в вечері повернулися до екстрених. Зараз енергосистема поступово оговтується від ракетних атак, тому українці вимушені проводити вечори у темряві.   

Раніше ми писали, що у Дніпрі та області запроваджені екстрені відключення світла. Також читайте, чи можна заживити роутер або ноутбук від звичайного повербанка. Інформатор повідомляв, що приготувати їсти, якщо немає світла.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.