RU
Головна
Дніпро
20:20, 25 Січня
Информатор UA

Интро

Деякі мешканці Дніпра могли помічати людей, які фотографують сміттєві контейнери. Ймовірно, у когось це навіть викликало занепокоєння. Проте хвилюватися нема чого. Це працюють представники інспекції з питань благоустрою перевіряють своєчасне вивезення сміття. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради. Таким чином інспекція контролює роботу й компанії, яка уклала  договір з міськрадою на виконання відповідних послуг. За словами головного спеціаліста інспекції Юрія Чорного, інспектори перевіряють чи є перенакопичення відповідних контейнерів, вивезення негабаритного сміття.  «Якщо встановлюємо факти порушення, повідомляємо про це компанію-перевізника сміття для усунення тих чи інших недоліків. Загалом щодня проводимо такі рейди у різних районах міста. Торік інспектори виписали 380 приписів щодо порушень у вивезенні твердих побутових відходів», — розповів Юрій Чорний.  Контроль за вивозом сміття Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі на будівництві сміттєпереробного комплексу вкрали 3 мільйони гривень. Також писали, на проспекті Героїв сміттєвоз на смерть переїхав жінку.

Хто і навіщо у Дніпрі фотографує сміттєві контейнери

Читать на русском

Читать на русском
Хто і навіщо у Дніпрі фотографує сміттєві контейнери
Це робора міськради

Деякі мешканці Дніпра могли помічати людей, які фотографують сміттєві контейнери. Ймовірно, у когось це навіть викликало занепокоєння. Проте хвилюватися нема чого.

Це працюють представники інспекції з питань благоустрою перевіряють своєчасне вивезення сміття. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради.

Таким чином інспекція контролює роботу й компанії, яка уклала  договір з міськрадою на виконання відповідних послуг. За словами головного спеціаліста інспекції Юрія Чорного, інспектори перевіряють чи є перенакопичення відповідних контейнерів, вивезення негабаритного сміття. 

«Якщо встановлюємо факти порушення, повідомляємо про це компанію-перевізника сміття для усунення тих чи інших недоліків. Загалом щодня проводимо такі рейди у різних районах міста. Торік інспектори виписали 380 приписів щодо порушень у вивезенні твердих побутових відходів», — розповів Юрій Чорний. 

Контроль за вивозом сміття
Контроль за вивозом сміття

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі на будівництві сміттєпереробного комплексу вкрали 3 мільйони гривень. Також писали, на проспекті Героїв сміттєвоз на смерть переїхав жінку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.