RU
Головна
Дніпро
13:59, 30 Грудень
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 30 грудня, у Дніпрі на вулиці Сєченова комунальники знайшли близько двохсот гранат, мін та шашок. Боєприпаси знаходились у сміттєвому баку. На місці працювали вибухотехніки.  Виклик на лінію “102” надійшов о 8:30. Про це Інформатору розповіли у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області.  Так, за інформацією від поліцейських у сміттєвому баку знаходилось 150 корпусів, 30 шашок та близько 15 мін. На місці працювала слідчо-оперативна група та вибухотехніки.  Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за 263 статтею (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).  Нагадаємо, що  у Кривому Розі затримали трьох молодиків, які підірвали гранату та втекли. Також читайте, що у Кривому Розі біля будинку вибухнула граната. Писали ми й про те, що у Дніпрі рятують трьох маленьких дітей, які постраждали від вибуху гранати. 

У Дніпрі у сміттєвому баку знайшли близько двохсот гранат, мін та шашок

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі у сміттєвому баку знайшли близько двохсот гранат, мін та шашок
У Дніпрі невідомі викинули боєприпаси у сміттєвий бак

У п’ятницю, 30 грудня, у Дніпрі на вулиці Сєченова комунальники знайшли близько двохсот гранат, мін та шашок. Боєприпаси знаходились у сміттєвому баку. На місці працювали вибухотехніки. 

Виклик на лінію “102” надійшов о 8:30. Про це Інформатору розповіли у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області. 

Так, за інформацією від поліцейських у сміттєвому баку знаходилось 150 корпусів, 30 шашок та близько 15 мін. На місці працювала слідчо-оперативна група та вибухотехніки. 

Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за 263 статтею (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). 

Нагадаємо, що  у Кривому Розі затримали трьох молодиків, які підірвали гранату та втекли. Також читайте, що у Кривому Розі біля будинку вибухнула граната. Писали ми й про те, що у Дніпрі рятують трьох маленьких дітей, які постраждали від вибуху гранати

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.