RU
Головна
Дніпро
22:33, 28 Січня
Информатор UA

Интро

З початком повномасштабної війни тварин, що залишилися без домівок, стало більше. Але в кожному маленькому серденьку живе надія на те, що колись добрі руки візьмуть до себе та подарують справжню любов та турботу. Володарем чотирилапого щастя можете стати і ви. Хто шукає люблячу родину — Інформатор розкаже. Пух Добряк і ніжний друг, висловухий котик шотландської породи Пух (3-5 років). Чудовий котик, спокійний, добрий, вдячний, ніжний, іноді навіть грайливий. Дуже красивий плюшевий висловухий ведмежа. Котик для обіймашок та поцілунків. У Пуха є породне захворювання хондродісплазія кісток та суглобів. Його ця проблема не турбує, якщо він приймає препарат Arthroha (курсами, місяць через місяць). Проблеми травлення вирішує лікувальний корм Роял гастро. Телефонуйте:  —  (093) 235-03-70 - Ольга. Пух Фіона Знайомтесь - це принцеска Фіона. Вона просто казкова красуня. А підросте, буде справжня жовтоока королева, в пухнастій мантії.Фіошці всього 3,5 місяці. Малятко дуже ласкава і ніжна. Любить мурчати і сидіти на ручках. Привчена до горщика та кігтеточки. Здоровенька, невибаглива в побуті. Зроблено два щеплення. Телефонуйте — (095) 234-76-02 Ірина. Фіона  Бонус Маленький песик шоколадного кольору з красивими карими очима. Бонус, вік близько 1-1,5 року, розміром із кішку. Він зовсім дрібний, може 6-7 кг. Добрий, дуже компанейський хлопчик але без хвостика. Активний песик із позитивним характером. Трохи впертий, іноді хитрий, часто цікавий, лагідний і милий і дуже ручний. Телефонуйте:  —  (093) 235-03-70 - Ольга. Бонус Тобік Історія цього пса, на жаль, банальна в наш час - господиня-бабуся померла і його виставили на вулицю. Домашній, квартирний дрібний пес, дуже добрий, вдячний та товариський, любить дітей, з іншими собаками дружить, не гавкає. Як же він радіє, коли його гладять і в кожному перехожому шукає хазяїна. Зараз живе на вулиці, його годують, але квартирним собакам і ще таким добрим не вижити не на вулиці. Телефонуйте: (097) 449-98-52 - Ангеліна. Тобік

Хвостаті шукають дім: де у Дніпрі знайти песика та котика

Читать на русском

Читать на русском
Хвостаті шукають дім: де у Дніпрі знайти песика та котика
Ласкаві пухнастики шукають люблячих господарів

З початком повномасштабної війни тварин, що залишилися без домівок, стало більше. Але в кожному маленькому серденьку живе надія на те, що колись добрі руки візьмуть до себе та подарують справжню любов та турботу.

Володарем чотирилапого щастя можете стати і ви. Хто шукає люблячу родину — Інформатор розкаже.

Пух

Добряк і ніжний друг, висловухий котик шотландської породи Пух (3-5 років). Чудовий котик, спокійний, добрий, вдячний, ніжний, іноді навіть грайливий. Дуже красивий плюшевий висловухий ведмежа. Котик для обіймашок та поцілунків. У Пуха є породне захворювання хондродісплазія кісток та суглобів. Його ця проблема не турбує, якщо він приймає препарат Arthroha (курсами, місяць через місяць). Проблеми травлення вирішує лікувальний корм Роял гастро. Телефонуйте:  —  (093) 235-03-70 - Ольга.

Пух
Пух

Фіона

Знайомтесь - це принцеска Фіона. Вона просто казкова красуня. А підросте, буде справжня жовтоока королева, в пухнастій мантії.
Фіошці всього 3,5 місяці. Малятко дуже ласкава і ніжна. Любить мурчати і сидіти на ручках. Привчена до горщика та кігтеточки. Здоровенька, невибаглива в побуті. Зроблено два щеплення. Телефонуйте — (095) 234-76-02 Ірина.

Фіона
Фіона

 Бонус

Маленький песик шоколадного кольору з красивими карими очима. Бонус, вік близько 1-1,5 року, розміром із кішку. Він зовсім дрібний, може 6-7 кг. Добрий, дуже компанейський хлопчик але без хвостика. Активний песик із позитивним характером. Трохи впертий, іноді хитрий, часто цікавий, лагідний і милий і дуже ручний. Телефонуйте:  —  (093) 235-03-70 - Ольга.

Бонус
Бонус

Тобік

Історія цього пса, на жаль, банальна в наш час - господиня-бабуся померла і його виставили на вулицю. Домашній, квартирний дрібний пес, дуже добрий, вдячний та товариський, любить дітей, з іншими собаками дружить, не гавкає. Як же він радіє, коли його гладять і в кожному перехожому шукає хазяїна. Зараз живе на вулиці, його годують, але квартирним собакам і ще таким добрим не вижити не на вулиці. Телефонуйте: (097) 449-98-52 - Ангеліна.

Тобік
Тобік

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.