RU

Колеги називали її “сонечком”: під час ракетної атаки 19 квітня у Дніпропетровській області загинула працівниця залізниці Оксана Стороженко

Читать на русском

Читать на русском
Колеги називали її “сонечком”: під час ракетної атаки 19 квітня у Дніпропетровській області загинула працівниця залізниці Оксана Стороженко
19 квітня 2024 року росіяни вдарили по Дніпропетровській області ракетами

19 квітня ворог атакував Дніпропетровську область ракетами. Вибухи лунали в декількох районах області. Зокрема в Дніпрі та у Синельниківському районі. У той день в обласному центрі російська ракета Х-22 влучила у житловий будинок, а інша в області - у приватний сектор 

Тоді через російські удари по залізничній інфраструктурі загинула  Оксана Стороженко. У березні жінці виповнилося 40 років. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Регіональну філію "Придніпровська залізниця" АТ "Укрзалізниця".

Оксана працювала на "Придніпровській залізниці" майже 10 років свого життя. Її пам’ятають як енергійну, усміхнену, привітну, енергійну та відповідальну людину. Колеги на роботі лагідно називали її “сонечко”. 

Вона дуже любила свою родину і щоразу поспішала до рідних після роботу. Оксана виховувала двох синів. Старшому виповнилося 17 років, молодшому - 15. Її чоловік теж працює залізничником. Діти успадкували характер матері, дуже люблять вчитися та наполегливо працювати. 

“Висловлюємо щире співчуття Сергію Стороженку та його синам Іллі й Вані. Вони залишаються членами нашої залізничної родини, де з покоління в покоління живуть традиції взаємодопомоги та підтримки. Оксана ж буде для рідних та колег сонечком, що сяятиме вічно”, — повідомили в пресслужбі залізниці. 

Раніше ми писали, що буде з будинком у Дніпрі, в який 19 квітня влучила ворожа ракета Х-22. Ще повідомляли, що мешканці будинку у Дніпрі, в який 19 квітня влучила ракета, щомісяця отримуватимуть до 15 тисяч для оренди житла. Також Інформатор висвітлював презентацію фільму “Ми були рекрутами”

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.