RU
Головна
Дніпро
15:50, 2 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 1 вересня, для школярів Дніпра пролунав перший дзвоник. Дітлахи побачилися зі своїми однокласниками та приступили до засвоєння навчальної програми. Проте мрії про відпочинок нікуди не поділися. Департамент гуманітарної політики опублікував орієнтовні дати канікул, пише Інформатор. Зазначимо, що в залежності від ситуації в країні вони можуть змінюватись. Осінні: 24-30 жовтня;Зимові: 24 грудня - 8 січня;Весняні: 20-26 березня;Літні: з 3 червня. Раніше ми писали, як проходять заняття у Дніпрі та області. Також читайте, що думають учні та батьки Дніпра про дистанційне навчання. Писали ми і про те, як школярі Дніпра зустріли перше вересня.

Коли школярі Дніпра підуть на канікули: орієнтовні дати

Читать на русском

Розклад канікул на 2022-2023 навчальний рік

Читать на русском
Коли школярі Дніпра підуть на канікули: орієнтовні дати

Розклад канікул на 2022-2023 навчальний рік

У четвер, 1 вересня, для школярів Дніпра пролунав перший дзвоник. Дітлахи побачилися зі своїми однокласниками та приступили до засвоєння навчальної програми. Проте мрії про відпочинок нікуди не поділися. 

Департамент гуманітарної політики опублікував орієнтовні дати канікул, — пише Інформатор. Зазначимо, що в залежності від ситуації в країні вони можуть змінюватись.

Осінні: 24-30 жовтня;
Зимові: 24 грудня - 8 січня;
Весняні: 20-26 березня;
Літні: з 3 червня.

Раніше ми писали, як проходять заняття у Дніпрі та області. Також читайте, що думають учні та батьки Дніпра про дистанційне навчання. Писали ми і про те, як школярі Дніпра зустріли перше вересня.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.