RU
Головна
Дніпро
17:24, 16 Листопада
Информатор UA

Интро

Зима не за горами. Зовсім скоро маленькі дніпряни підуть на довгоочікуваний відпочинок. Канікули в місті розпочнуться в кінці грудня, як зазвичай.  Департамент гуманітарної політики опублікував орієнтовні дати канікул, — пише Інформатор. Зазначимо, що в залежності від ситуації в країні дати можуть змінюватись. Так зимові канікули у школярів триватимуть два тижні з 24 грудня по 8 січня. Нагадаємо, у Дніпрі міністр освіти і науки розповів про ЗНО, бомбосховища та скорочення шкіл. Писали ми й про те, що психологиня із Дніпра розповіла у чому небезпека надмірної опіки.

Коли школярі Дніпра підуть на зимові канікули: орієнтовні дати

Читать на русском

Читать на русском
Коли школярі Дніпра підуть на зимові канікули: орієнтовні дати
Коли будуть відпочивати школярі у Дніпрі

Зима не за горами. Зовсім скоро маленькі дніпряни підуть на довгоочікуваний відпочинок. Канікули в місті розпочнуться в кінці грудня, як зазвичай. 

Департамент гуманітарної політики опублікував орієнтовні дати канікул, — пише Інформатор. Зазначимо, що в залежності від ситуації в країні дати можуть змінюватись.

Так зимові канікули у школярів триватимуть два тижні з 24 грудня по 8 січня.

Нагадаємо, у Дніпрі міністр освіти і науки розповів про ЗНО, бомбосховища та скорочення шкіл. Писали ми й про те, що психологиня із Дніпра розповіла у чому небезпека надмірної опіки.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.