RU
Головна
Дніпро
17:29, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

28 вересня Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду поставив крапку в одній з найгучніших справ навколо нерухомості “ПриватБанку”. В ній колишні співвласники банку та пов’язаний з ними екстопменеджмент намагалися повернути у свою власність офісну будівлю “ПриватБанку” у Дніпрі. Ця нерухомість коштує понад 152 мільйони гривень, вона перейшла у власність банку за три місяці до націоналізації 2016 року як предмет іпотеки, що було стягнуто для погашення кредитної заборгованості компанії, пов’язаної з колишніми власниками Банку. Зараз у цій будівлі розміщено головний офіс банку, там працюють понад 4 тисячі співробітників. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу “ПриватБанку”. Колишні власники розпочали атаку на офіс “ПриватБанку” у 2020 році. Тоді суді суд першої інстанції задовольнив позов НВ ТОВ «Океанмаш», чим позбавив Банк права власності на офісну будівлю. У квітні 2022 року вже суд апеляційної інстанції задовольнив скаргу Банку та Генеральної прокуратури та скасував незаконне рішення першої інстанції. Програвши в апеляційній інстанції, компанія-позивач звернулася до суду касаційної інстанції зі скаргою на рішення апеляційного суду. 28 вересня відбулося фінальне засідання з розгляду касаційної скарги, за результатом якого компанії-позивачу було повністю відмовлено у задоволенні касаційної скарги. Постанову суду апеляційної інстанції залишено без змін. Нагадаємо, раніше ми писали що, "ПриватБанк" розпізнає клієнтів за голосом. Також читайте, як працює "ПриватБанк" в умовах військового часу. 

Коломойський vs "ПриватБанк": що вирішив Верховний суд стосовно головного офісу банку у Дніпрі

Читать на русском

Коломойський не зміг відсудити будівлю центрального офісу "ПриватБанку" у Дніпрі

Читать на русском
Коломойський vs "ПриватБанк": що вирішив Верховний суд стосовно головного офісу банку у Дніпрі

Коломойський не зміг відсудити будівлю центрального офісу "ПриватБанку" у Дніпрі

28 вересня Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду поставив крапку в одній з найгучніших справ навколо нерухомості “ПриватБанку”. В ній колишні співвласники банку та пов’язаний з ними екстопменеджмент намагалися повернути у свою власність офісну будівлю “ПриватБанку” у Дніпрі. Ця нерухомість коштує понад 152 мільйони гривень, вона перейшла у власність банку за три місяці до націоналізації 2016 року як предмет іпотеки, що було стягнуто для погашення кредитної заборгованості компанії, пов’язаної з колишніми власниками Банку.

Зараз у цій будівлі розміщено головний офіс банку, там працюють понад 4 тисячі співробітників. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу “ПриватБанку”.

Колишні власники розпочали атаку на офіс “ПриватБанку” у 2020 році. Тоді суді суд першої інстанції задовольнив позов НВ ТОВ «Океанмаш», чим позбавив Банк права власності на офісну будівлю. У квітні 2022 року вже суд апеляційної інстанції задовольнив скаргу Банку та Генеральної прокуратури та скасував незаконне рішення першої інстанції.

Програвши в апеляційній інстанції, компанія-позивач звернулася до суду касаційної інстанції зі скаргою на рішення апеляційного суду. 28 вересня відбулося фінальне засідання з розгляду касаційної скарги, за результатом якого компанії-позивачу було повністю відмовлено у задоволенні касаційної скарги. Постанову суду апеляційної інстанції залишено без змін.

Нагадаємо, раніше ми писали що, "ПриватБанк" розпізнає клієнтів за голосом. Також читайте, як працює "ПриватБанк" в умовах військового часу

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.