RU
Головна
Дніпро
14:03, 1 Лютого
Информатор UA

Интро

У середу, 1 лютого, у Дніпрі змінилися умови про передачу даних газових лічильників. Це пов’язано з інтеграцією АТ “Дніпрогаз” до структури НАК “Нафтогаз Україна”. У зв’язку з цим мешканці Дніпра та Дніпровського району мають передавати показання лічильників у “Нафтогаз”.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу АТ “Дніпрогаз”. Відсьогодні 1 лютого до 5 лютого треба надіслати компанії показання газових приладів. Зробити це можна кількома способами:  в "особистому кабінеті" на сайті gas.ua; через чат-боти GASUA у популярних месенджерах Viber та Telegram; за допомогою електронної адреси client@gas.ua;  у центрах обслуговування клієнтів АТ «Дніпрогаз» (вул. Паторжинського, 24 або просп. Слобожанський, 96а); зателефонувати за номером “Дніпрогаза”: (056) 745-50-11 (з 08.00 до 17.00). Отримати додаткову інформацію можна за номерами телефонів "Нафтогазу": 066-300-2-888 (Vodafone); 098-300-2-888 (Kyivstar); 093-300-2-888 (Lifecell). Як передавати дані лічильників через gas.ua зображено нижче. Спершу необхідно увійти у ваш особистий кабінет. Якщо ви ніколи не користувалися цим сервісом потрібно створити ваш обліковий запис. Після того, як ви увійшли до вашого особистого кабінету треба вибрати зверху пункт "Вести показання", відкриється нове вікно з двома полями, які треба заповнити. Опісля перевірки натисніть "Внесені дані вірні".  Як передавати дані лічильників "Нафтогазу" Внесіть інформацію та підвердіть її Ваші показання успішно доставлені Раніше ми повідомляли, що в Україні можуть зрости ціни на комунальні послуги. Окрім того, в Дніпрі до відключень світла можуть додатись відключення опалення.  Також Інформатор проводив власне соціологічне опитування стосовно можливого відключення опалення у Дніпрі через борги.

Мешканці Дніпра по-новому передаватимуть показання газових лічильників: як саме

Читать на русском

Читать на русском
Мешканці Дніпра по-новому передаватимуть показання газових лічильників: як саме
Зробити це можна кількома способами

У середу, 1 лютого, у Дніпрі змінилися умови про передачу даних газових лічильників. Це пов’язано з інтеграцією АТ “Дніпрогаз” до структури НАК “Нафтогаз Україна”. У зв’язку з цим мешканці Дніпра та Дніпровського району мають передавати показання лічильників у “Нафтогаз”. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу АТ “Дніпрогаз”. Відсьогодні 1 лютого до 5 лютого треба надіслати компанії показання газових приладів. Зробити це можна кількома способами: 

  • в "особистому кабінеті" на сайті gas.ua;
  • через чат-боти GASUA у популярних месенджерах Viber та Telegram;
  • за допомогою електронної адреси client@gas.ua;
  •  у центрах обслуговування клієнтів АТ «Дніпрогаз» (вул. Паторжинського, 24 або просп. Слобожанський, 96а);
  • зателефонувати за номером “Дніпрогаза”: (056) 745-50-11 (з 08.00 до 17.00).

Отримати додаткову інформацію можна за номерами телефонів "Нафтогазу":

Як передавати дані лічильників через gas.ua зображено нижче. Спершу необхідно увійти у ваш особистий кабінет. Якщо ви ніколи не користувалися цим сервісом потрібно створити ваш обліковий запис. Після того, як ви увійшли до вашого особистого кабінету треба вибрати зверху пункт "Вести показання", відкриється нове вікно з двома полями, які треба заповнити. Опісля перевірки натисніть "Внесені дані вірні". 

Як передавати дані лічильників "Нафтогазу"
Як передавати дані лічильників "Нафтогазу"
Внесіть інформацію та підвердіть її
Внесіть інформацію та підвердіть її
Ваші показання успішно доставлені
Ваші показання успішно доставлені

Раніше ми повідомляли, що в Україні можуть зрости ціни на комунальні послуги. Окрім того, в Дніпрі до відключень світла можуть додатись відключення опалення.  Також Інформатор проводив власне соціологічне опитування стосовно можливого відключення опалення у Дніпрі через борги.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.