RU
Головна
Україна
18:26, 28 Січня
Информатор UA

Интро

Цього року уряд України може переглянути тарифи на комунальні послуги. Наразі уряд, Міністерство енергетики та Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) лише обговорюють це питання. Змінити тарифи хочуть, аби підвищити зарплатні енергетикам та працівникам критичної інфраструктури. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор.Україна.  За словами голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського, до відповідного рішення про можливе підняття кошторису комунальних послуг повернуться після завершення опалювального сезону. Наразі питання про підняття тарифів знаходиться на стадії обговорення та пропозицій.  Раніше ми повідомляли, чи подорожчають квитки “Укрзалізниці” у 2023 році. Також Інформатор проводив власне соціологічне опитування стосовно можливого відключення опалення через борги. Також ми писали, що у Дніпрі до відключень світла можуть додатись відключення опалення.

В Україні можуть зрости ціни на комунальні послуги: причина

Читать на русском

Читать на русском
В Україні можуть зрости ціни на комунальні послуги: причина
Наразі це питання на стадії обговорення

Цього року уряд України може переглянути тарифи на комунальні послуги. Наразі уряд, Міністерство енергетики та Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) лише обговорюють це питання. Змінити тарифи хочуть, аби підвищити зарплатні енергетикам та працівникам критичної інфраструктури.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор.Україна. 

За словами голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського, до відповідного рішення про можливе підняття кошторису комунальних послуг повернуться після завершення опалювального сезону. Наразі питання про підняття тарифів знаходиться на стадії обговорення та пропозицій. 

Раніше ми повідомляли, чи подорожчають квитки “Укрзалізниці” у 2023 році. Також Інформатор проводив власне соціологічне опитування стосовно можливого відключення опалення через борги. Також ми писали, що у Дніпрі до відключень світла можуть додатись відключення опалення.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.