RU
Головна
Дніпро
11:47, 27 Січня
Информатор UA

Интро

Через атаки рф мешканці Дніпра вимушені сидіти без світла. Але можлива ситуація, коли в будинках не буде ще й газу. Причина - велика заборгованість мешканців за опалення.  Станом на 26 січня вона складає 1 мільярд 439 мільйонів 892 тисячі гривень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка. “Якщо у відсотках, то оплату здійснює усього 30% населення. Інші 70%, мабуть, вважають, що через війну ці борги якось спишуться чи трапиться щось подібне. Запевняю, що нічого з вищепереліченого не трапиться, а зовсім скоро з великою ймовірністю трапляться відключення котельних від газу з причини того, що комунальні підприємства не отримують гроші від населення і не в змозі здійснити оплату за отриманий газ. Відключати котельні будуть не КП, а організації, які постачають їм газ. На сьогодні сума заборгованости перед ними складає 1 мільярд 215 мільйонів 380 тисяч. Простими словами, з боргу населення в 1,4 мільярда борг за газ складає 1,2 мільярда", – написав він. Михайло Лисенко призвав мешканців активно сплачувати за поставлене тепло. Інакше вже зовсім скоро до віяльних відключень світла може додатись й відключення газу. Нагадаємо, раніше ми писали, що підвищення тарифів на воду у Дніпрі скасували. Також читайте про зміну тарифів "Нової пошти". Крім цього, Інформатор повідомляв, чи подорожчають квитки на потяги "Укрзалізниці" у 2023 році.

У Дніпрі до відключень світла можуть додатись відключення опалення: причина

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі до відключень світла можуть додатись відключення опалення: причина
У дніпрян накопилася величезна заборгованість за опалення

Через атаки рф мешканці Дніпра вимушені сидіти без світла. Але можлива ситуація, коли в будинках не буде ще й газу. Причина - велика заборгованість мешканців за опалення. 

Станом на 26 січня вона складає 1 мільярд 439 мільйонів 892 тисячі гривень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка.

“Якщо у відсотках, то оплату здійснює усього 30% населення. Інші 70%, мабуть, вважають, що через війну ці борги якось спишуться чи трапиться щось подібне. Запевняю, що нічого з вищепереліченого не трапиться, а зовсім скоро з великою ймовірністю трапляться відключення котельних від газу з причини того, що комунальні підприємства не отримують гроші від населення і не в змозі здійснити оплату за отриманий газ. Відключати котельні будуть не КП, а організації, які постачають їм газ. На сьогодні сума заборгованости перед ними складає 1 мільярд 215 мільйонів 380 тисяч. Простими словами, з боргу населення в 1,4 мільярда борг за газ складає 1,2 мільярда", – написав він.

Михайло Лисенко призвав мешканців активно сплачувати за поставлене тепло. Інакше вже зовсім скоро до віяльних відключень світла може додатись й відключення газу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що підвищення тарифів на воду у Дніпрі скасували. Також читайте про зміну тарифів "Нової пошти". Крім цього, Інформатор повідомляв, чи подорожчають квитки на потяги "Укрзалізниці" у 2023 році.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.