RU

"Могло бути і гірше": як дніпряни ставляться до перейменування проспекту Гагаріна та вулиці Титова

Читать на русском

Читать на русском
"Могло бути і гірше": як дніпряни ставляться до перейменування проспекту Гагаріна та вулиці Титова
У Дніпрі мешканці розповіли, як ставляться до перейменування вулиць

У Дніпрі триває процес декомунізації. 31 січня на сесії міськради депутати проголосували за перейменування топонімів міста, назви яких пов’язані з державою-агресором. Серед них проспект Гагаріна та вулиця Титова. 

Команда Інформатора вирішила дізнатись у дніпрян чи подобаються їм нові назви та взагалі, як вони ставляться до процесу дерусифікації у місті. 

Ми почули різні думки. При чому приблизно однакова кількість наших респондентів підтримувала перейменування і стільки ж виступали проти нових назв. 

 

“Навіщо, я не розумію. Чим Тітова не подобається, це наш космонавт, яке він має відношення взагалі до всього, що відбувається”, - зазначила жінка.

Також люди говорять, що до самого процесу перейменування вулиць потрібно підходити з обережністю, як це робили у Німеччині та Австрії. А ще одна частка вважає, що наразі це питання не на часі.

“Гарна назва, могло бути і гірше. Взагалі позитивно відношусь, але вважаю, що це не найголовніші наші питання на сьогоднішній час, щоб займатись перейменуванням вулиць”, - говорить дніпрянин. 

Крім того, нам зустрілись такі мешканці Дніпра, які взагалі від нас почули, що ці вулиці перейменували. А як ви ставитесь до процесу декомунізації у Дніпрі? свої думки пишіть у коментарях. Якщо у вас не відкривається відео, можете подивитися його на Youtube-каналі Інформатора.

Нагадаємо, що у Дніпрі перейменували проспект Гагаріна та ще 91 топонім. Раніше ми писали, що Синельникове у Дніпропетровській області пропонують не перейменовувати. Окрім того, не хочуть міняти назву і у Першотравенську та Павлограді

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.