RU

У Дніпрі прооперували 13-річного Родіона з вродженою важкою хворобою

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі прооперували 13-річного Родіона з вродженою важкою хворобою
Хлопцю провели складне хірургічне втручання

Дніпровські медки провели складну операцію 13-річному Родіону з Донецької області. З самого народження у нього діагностували ваду сечовивідних шляхів. Через це хлопець постійно страждав від запалень і був змушений місяцями приймати антибіотики. 

І Дніпро — єдине місто в області, де лікарі проводять такі серйозні хірургічні втручання. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт Дніпропетровської обласної ради

Медики з Дніпра провели хлопцю важку операцію — збільшили об’єм сечового міхура, змоделювавши його з частини тонкої кишки. Така операція триває 7-8 годин і потребує участі 15 спеціалістів. Після втручання дитина знаходитиметься під наглядом спеціалістів. 

“Втручання дуже складне – з пересадкою тканини тонкої кишки в сечовий міхур, а це різні тканини. Тож потрібно постійно спостерігати, щоб не було ніяких ускладнень”, – розказав Денис Вернігора – дитячий лікар-хірург.

Нагадаємо, де у Дніпрі та області можна безкоштовно зробити мамографію. Також ми писали, що українці можуть отримати перший е-рецепт без візиту до лікаря. Крім того, в Україні на два місяці збільшили строк дії електронних рецептів

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.