RU

МОЗ зупинило дію ліцензій дніпровської лікарні імені Руднєва: деталі

Читать на русском

Читать на русском
МОЗ зупинило дію ліцензій дніпровської лікарні імені Руднєва: деталі
У лікарні зупинили проведення операцій, проте надають амбулаторну допомогу

Міністерство охорони здоров’я України зупинило дію ліцензій на проведення операцій дніпровської лікарні імені Руднєва. Зокрема, це стосується таких спеціальностей: дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, хірургія, анестезіологія. У документі від 31 жовтня 2023 року йдеться про термін у 14 календарних днів. 

Про це пише Інформатор з посиланням на повідомлення МОЗЯк повідомили у пресслужбі Дніпровської міської ради, у лікарні поки не оперують, проте консультують, надають амбулаторну допомогу та послуги з реабілітації. Згідно наказа МОЗ дію ліцензій за вказаними чотирма спеціальностями зупинили з 14 по 28 листопада.

«На згаданий період у лікарні призупинені операції, але надається амбулаторна допомога, консультації лікарів та послуги з реабілітації. Пацієнти, у разі необхідності, будуть скеровані до інших медичних закладів міста», – зазначив один з лікарів закладу.

Смерті пацієнтів у лікарні Руднєва

До слова, у серпні 2023 року у лікарні зупиняли проведення планових оперативних втручань. Втім, можна було записатися на амбулаторний прийом. Мовляв, під час проведення операцій пацієнти отримали тяжку побічну реакцію. Тоді повідомлялося про 11 постраждалих — 5 дорослих та 6 дітей. 

До вересня у медичному закладі тривали перевірки. Після стало відомо про відкриття планової та цілодобової екстреної медичної допомоги у всіх відділеннях лікарні. Згодом розкрили ім’я двох загиблих: 11-річного хлопчика та 32-річного військового Руслана Коріхова, яких врятувати не вдалось. За словами батька Іллі Шишакова, хлопчику зробили нескладну косметичну операцію. Стан дитини погіршився. У нього почалася нудота та боліли нирки. Через деякий час внутрішні органи відмовили та з’явились розводи на тілі. Іллю підключили до апарату ШВЛ, відкачали багато кровавої рідини та, на жаль, його серце зупинилося. 

Також прокуратура підтвердила смерть двох пацієнтів у період з 8 по 10 серпня. А ще зазначила, що досудове слідство триває. 

Нагадаємо, що у Дніпрі прооперували 13-річного Родіона з вродженою важкою хворобою. Також читайте, що у Дніпропетровській області троє людей отруїлися грибами. Писали ми й про те, що в Дніпрі чоловік розбирав холодильник та отруївся фреоном

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.