RU

Новий рік 2023: що буде з порушниками комендантської години

Читать на русском

Читать на русском
Новий рік 2023: що буде з порушниками комендантської години
Новий рік в умовах війни

Вже за декілька днів українці зустрічатимуть Новий рік. Через війну всі масштабні гуляння скасували. Також, попри святкові дні, діятиме і комендантська година.

Як і завжди у новорічну ніч спокій громадян захищатимуть поліцейські. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Національної поліції України. 

Якщо ж громадяни порушать комендантську годину, їх зупинять патрульні для перевірки особи. Тому важливо носити з собою документи. 

“Якщо їх не буде, то для встановлення особи громадянина можуть доставити до підрозділу поліції. Чи хотілося б там опинитися у новорічну ніч? Не думаю. Повірте, і нам би цього не хотілося. Але поліція зобов’язана перевірити тих, хто порушує комендантську годину. Якщо громадянин надав свої документи, поліцейські перевірили і все гаразд, то, звісно, після попередження людину відпускають”, — розповів Ігор Клименко. 

Нагадаємо, якою у Дніпрі буде погода на Новий рік. Писали ми й про те, що водіїв Дніпра запрошують на «Новорічний автопробіг-2023». Також читайте, що думають дніпряни, чи варто скасовувати комендантську годину

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.