RU

Чи варто скасовувати комендантську годину у новорічну ніч: що думають мешканці Дніпра

Читать на русском

Читать на русском
Чи варто скасовувати комендантську годину у новорічну ніч: що думають мешканці Дніпра
Інформатор поспілкувався з діпрянами

Святковий настрій відсутній та Новий 2023 рік вже наступає. Цьогоріч війна змінила все. Через це масштабних гулянь, як минулого року, не планується. Ба більше, у Дніпрі діятиме комендантська година

А отже завітати до головної красуні — ялинки, не вийде. Чи підтримують дніпряни таке рішення місцевої влади — Інформатор дізнавався. 

Більшість дніпрян відповіли, що комендантська година у Новорічну ніч нам необхідна. Адже ворог не спить та намагатиметься спаскудити свято.

“Я ставлюсь до цього добре. Тому що в нас війна і я думаю, що це заради безпеки”, — розповіла Поліна. 

 

Підтримує таке рішення і пані Альона. Це ще одна можливість зустріти свято в родинному колі.

“Я за руками і ногами, що буде комендантська година. Буде спокійніше та кожен буде у себе в домівці святкувати”, — поділилася пані Альона.

А ось пан Павло вважає, що заради виключення можна було б її й скасувати.

“Не знаю, на Новий Рік можна було скасовувати, но це таке. Загалом святкового настрою немає, але як виключення, можна було б”, — поділився Павло.

Раніше Інформатор дізнавався у місцевих жителів, коли вони святкують Різдво Христове.  Нагадаємо, що у додатку “Дія” проводиться святкове опитування. Також читайте, коли святкують День Святого Миколая, історія та традиції. Писали ми й про те, де у Дніпрі встановили першу новорічну ялинку.

Відео: Владислав Степанов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.