Параатлетка з Дніпропетровської області Наталія Кобзар виборола “срібло” на Паралімпійських іграх у Парижі

Українці здобувають перемоги на Паралімпійських іграх

З 28 серпня у Парижі проходять Паралімпійські ігри. Змагання триватимуть до 8 вересня 2024 року. В Паралімпіаді беруть участь спортсмени з Дніпропетровської області.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію голови ДніпроОВА Сергія Лисака

24-річна Наталія Кобзар стала срібною призеркою з бігу на 200 метрів в класі Т37. Цю дистанцію вона подолала за 27.43 секунди. І встановила свій особистий рекорд. Це вже третя нагорода, якою відзначилися сьогодні представники регіону. Для Наталії – це друга медаль Паралімпійських ігор – в Токіо-2021 параатлетка здобула “срібло” на дистанції 400 метрів.

Нагадаємо, що легкоатлет з Дніпропетровської області Владислав Білий приніс “срібло” Україні на Паралімпіаді. Також читайте, що легкоатлет із Дніпра Михайло Кохан виборов “срібло” на етапі “Діамантової ліги”. Писали ми й про те, що тенісист із Дніпра Марк Вороной виборов “бронзу” на Чемпіонаті Європи U11.