Легкоатлет з Дніпропетровської області Владислав Білий приніс “срібло” Україні на Паралімпіаді

На минулій Паралімпіаді у Токіо спортсмен вже виборов срібну медаль

У Франції, в Парижі проходять Паралімпійські ігри-2024. Змагання розпочалися 28 серпня. Завершаться вони 8 вересня.

Ще одну медаль здобув спортсмен з Дніпропетровської області Владислав Білий. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію голови ДніпроОВА Сергія Лисака

У фіналі з метання списа він здобув срібну нагороду. Його результат — 52,86 метра. На минулій Паралімпіаді у Токіо спортсмен вже виборов срібну медаль. Тепер став призером і у Парижі. Перше місце посів представник Колумбії Хосе Лемос, а бронзову нагороду виборов китайський спортсмен Ань Дунцюань.

Нагадаємо, що Ірина Пойда з Дніпропетровської області здобула «срібло» на Паралімпіаді. Писали ми й про те, що тенісист із Дніпра Марк Вороной виборов “бронзу” на Чемпіонаті Європи U11. Також читайте, що легкоатлет із Дніпра Михайло Кохан виборов “срібло” на етапі “Діамантової ліги”