RU
Головна
Дніпро
20:00, 26 Березня
Информатор UA

Интро

У неділю, 26 березня, Маргарита Турчак святкує свій 27-й день народження. До війни Маргарита працювала редакторкою на сайті Інформатор. Наразі вона — парамедикиня та волонтерка.  Вона служить у 1 механізованому батальйоні 3-ї штурмової бригади.  "У такі дні заведено загадувати бажання. Ще ніколи в житті я так сильно не хотіла просто не втрачати. Щоб українці просто перестали втрачати — коханих, рідних, дім, спокій", — написала Маргарита.  Наразі батальйон, в якому служить Маргарита потребує фінансової допомоги. Задонатити можна за посиланням на банку Mono або https://send.monobank.ua/jar/8yU6E9xmsa.  Наразі бійцям потрібен дрон із тепловізором та пікап.  Раніше Інформатор писав, як парамедикиня з Дніпра розповіла про побут на війні та показала евакуаційний транспорт. Ще ми повідомляли, як подружжя парамедиків, розповіло, як разом рятують поранених. Також писали, що під час евакуації поранених під Бахмутом загинула парамедикиня з 93-ї бригади “Холодний Яр” Яна Рихліцька.

Парамедикиня із Дніпра Маргарита Турчак, яка рятує поранених, святкує своє 27-річчя

Читать на русском

Читать на русском
Парамедикиня із Дніпра Маргарита Турчак, яка рятує поранених, святкує своє 27-річчя
Батальйон, в якому служить Маргарита потребує фінансової допомоги.

У неділю, 26 березня, Маргарита Турчак святкує свій 27-й день народження. До війни Маргарита працювала редакторкою на сайті Інформатор. Наразі вона — парамедикиня та волонтерка

Вона служить у 1 механізованому батальйоні 3-ї штурмової бригади. 

"У такі дні заведено загадувати бажання. Ще ніколи в житті я так сильно не хотіла просто не втрачати. Щоб українці просто перестали втрачати — коханих, рідних, дім, спокій", — написала Маргарита. 

Наразі батальйон, в якому служить Маргарита потребує фінансової допомоги. Задонатити можна за посиланням на банку Mono або https://send.monobank.ua/jar/8yU6E9xmsa Наразі бійцям потрібен дрон із тепловізором та пікап. 

Раніше Інформатор писав, як парамедикиня з Дніпра розповіла про побут на війні та показала евакуаційний транспорт. Ще ми повідомляли, як подружжя парамедиків, розповіло, як разом рятують поранених. Також писали, що під час евакуації поранених під Бахмутом загинула парамедикиня з 93-ї бригади “Холодний Яр” Яна Рихліцька.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.