Українці не перестають вражати своїми талантами. Попри війну вони не зупиняються та продовжують втілювати свої мрії у реальність. Так і переселенка Світлана Новікова. Жінка виїхала до Дніпра з Маріуполя. Тут їй довелось не тільки починати все з нуля, а й купувати необхідні обладнання для свого хобі.
Все почалось близько півтора року тому, розповіла Світлана Інформатору. Жінка побачила рекламу в Інтернеті та вирішила спробувати робити зефірні букети.
“Це мені здалось цікавим. Я вирішила спробувати. Таке швидкоплинне захоплення якесь. Ось вийде чи не вийде. Загалом мені сподобалося, що ти можеш створювати, творити. Такий творчий підхід. Людина я творча. Так, потихеньку-потихеньку воно переросло в більше хобі”, — згадує Світлана.
Спочатку майстриня вчилась готувати масу для самого зефіру. Потім придбала необхідне обладнання та почала вдосконалювати техніку. Коли вдалося відточити навички, почала пробувати робити різні варіації квітів. Зараз у її списку 27 квітів.
“Я техніку подужала за півроку. Якійсь квітці більше часу приділяла, якійсь менше. Десь півроку пішло лише на освоєння техніки. За техніками: троянди, тюльпани (насадками та вручну відсаджую), іриси, нарцис, маки, лілії, ромашки, бузок можна відсаджувати. Багато таких, які у побуті у нас”, — поділилася майстриня.
Зараз в її асортименті є і солодкі подарунки. Наприклад, сало з пташиного молока, часник із зефіру, пельмені із шоколаду, суші, кактуси, лисички, сніговички та багато іншого. В мріях зробити кукурудзяну галявину. Та на це потрібно чимало часу. Адже попри хобі у майстрині є основна робота.
“Коли немає замовлень, тоді ти починаєш творити – це вихідні. Там у тебе є якась ідея і ти трошки її розробляєш, пробуєш, дивишся, як воно виходитиме. День/півдня може йти. Це такий тривалий процес. Це не просто ти раз намалював і все. Тут поки ти масу приготуєш. На один заміс необхідно близько трьох годин. Щоб це від “А” до “Я” пройшло та зефір стабілізувався”, — підсумувала Світлана.
Зефір Світлана виготовляє з натуральних інгредієнтів. Також намагається використовувати природні барвники. А ще майстриня любить експериментувати не тільки з кольором своїх виробів, а й зі смаками своїх.
“Ягідні і фрукти це зрозуміло, але можна додавати натуральні ароматизатори. Можна додавати приправки: і гіркий перець, і імбир, і корицю. Ми з помідорів улітку робили. З сиром Дорблю та грушею такий вишуканий зефір. З кавуна робили. Тут такий широкий асортимент”, — розповіла Світлана.
Купити смачний та красивий подарунок можна, зайшовши на сторінку жінки в Instagram.
Нагадаємо, що у Дніпрі дівчина в’яже патріотичні іграшки та допомагає ЗСУ. Писали ми й про те, що у Дніпрі художниця малює картини з котиками, щоб допомогти бійцям, та пече хліб на фронт. Також читайте, що школярі Дніпра зібрали 230 тисяч гривень для лікарень, де лікуються діти-переселенці.
Відео: Дмитро Федоров