RU
Головна
Дніпро
20:29, 4 Лютого
Информатор UA

Интро

У наш непростий час дуже важливо залишатися на зв’язку. Тому компанія “Укртелеком” заявила, що вона відкрила у нашому місті мережу безкоштовних Wi-Fi-зон. Повідомлялося, що усього у Дніпрі їх налічується 75. Як зазначають у пресслужбі компанії, запрацювати вони мали з 1 лютого.   4 лютого Інформатор відправився перевірити їх. Шукали зони ми за допомогою мапи, розміщеної на сайті “Укртелекому”. І результаті були невтішними.  Спочатку ми приїхали на Слобожанський проспект, 5а. Ми обійшли будинок, але необхідну мережу не знайшли. Наступна точка - Мануйлівський проспект, 19. Там ситуація була такою самою. Знімальна група зайшла у відділення “Укрпошти”, що знаходиться у цій будівлі. Співробітники відповіли, що щось чули про безкоштовну точку з інтернетом, але нічого конкретного сказати не змогли.  Наступна наша зупинка - вулиця Ярослава Мудрого, 3. Іронічно, але навіть під офісом “Укртелекому” обіцяного інтернету не було. Так само як і на проспекті Богдана Хмельницького, вулицях Святослава Хороброго та Старокозацькій.  У релізі “Укртелекому” зазначалося, що у Wi-Fi-зонах мають стояти телекомунікаційні шафи зі спеціальними наліпками. Інтернет має бути доступним в радіусі 10 метрів від них. На жодній з локацій ми таких шаф не побачили. Як тільки в нас буде інформація стосовно того, чому Wi-Fi не працював, ми її розмістимо. Нагадаємо, раніше ми перевіряли, чи можна у Дніпрі безкоштовно підзарядити телефон в магазинах операторів. Також Інформатор питав в дніпрян, чим вони займаються, коли нема світла. Також ми цікавились їхньою думкою про те, що у місті можуть відключати опалення за борги. Фото, відео: Дмитро Федоров

Перевірено на собі: чи працює в Дніпрі безкоштовний Wi-Fi від "Укртелекому"

Читать на русском

Читать на русском
Перевірено на собі: чи працює в Дніпрі безкоштовний Wi-Fi від "Укртелекому"
Інформатор з'ясував, чи можна у Дніпрі скористатись

У наш непростий час дуже важливо залишатися на зв’язку. Тому компанія “Укртелеком” заявила, що вона відкрила у нашому місті мережу безкоштовних Wi-Fi-зон. Повідомлялося, що усього у Дніпрі їх налічується 75. Як зазначають у пресслужбі компанії, запрацювати вони мали з 1 лютого.

 

4 лютого Інформатор відправився перевірити їх. Шукали зони ми за допомогою мапи, розміщеної на сайті “Укртелекому”. І результаті були невтішними. 

Спочатку ми приїхали на Слобожанський проспект, 5а. Ми обійшли будинок, але необхідну мережу не знайшли. Наступна точка - Мануйлівський проспект, 19. Там ситуація була такою самою. Знімальна група зайшла у відділення “Укрпошти”, що знаходиться у цій будівлі. Співробітники відповіли, що щось чули про безкоштовну точку з інтернетом, але нічого конкретного сказати не змогли. 

Наступна наша зупинка - вулиця Ярослава Мудрого, 3. Іронічно, але навіть під офісом “Укртелекому” обіцяного інтернету не було. Так само як і на проспекті Богдана Хмельницького, вулицях Святослава Хороброго та Старокозацькій. 

У релізі “Укртелекому” зазначалося, що у Wi-Fi-зонах мають стояти телекомунікаційні шафи зі спеціальними наліпками. Інтернет має бути доступним в радіусі 10 метрів від них. На жодній з локацій ми таких шаф не побачили.

Як тільки в нас буде інформація стосовно того, чому Wi-Fi не працював, ми її розмістимо.

Нагадаємо, раніше ми перевіряли, чи можна у Дніпрі безкоштовно підзарядити телефон в магазинах операторів. Також Інформатор питав в дніпрян, чим вони займаються, коли нема світла. Також ми цікавились їхньою думкою про те, що у місті можуть відключати опалення за борги.

Фото, відео: Дмитро Федоров

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.