RU
Головна
Дніпро
18:13, 27 Січня
Информатор UA

Интро

Мешканці Дніпра вимушені часто сидіти без світла. А вже найближчим часом у домівках може не бути й опалення. Причина у величезному борзі за газ.  За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, він складає 1 мільярд 439 мільйонів 892 тисячі гривень. Заммера зазначає, що за тепло не платять 70% мешканців. І через це опалення можуть почати вимикати. Інформатор спитав думку містян з цього приводу.   Всі люди, яких ми опитали, відповіли, що платять за опалення своєчасно. А деякі платять й наперед. "Кожна людина наразі має змогу хоча б потрішки сплачувати та не накопичувати такі величезні суми. Бо деякі не сплачують не тому, що навіть не мають грошей, а тому, що їм дозволили залишити борги на потім. Це не правильно, це особиста відповідальність. І мені здається, що цим потрібно займатися, безумовно. А там вже розбиратися з кожною людиною окремо”, – поділилися жінка. Один з опитаних зазначив, що люди можуть не платити з різних причин.  “Якщо це об’єктивні причини, наприклад, коли немає заробітної плати, то можна зрозуміти людей. Але якщо це можливість “пропетляти”, то це не є добре”, – каже він.  Інша жінка поскаржилась, що опалення в її оселі погане. Але зазначила, що заборгованості все одно треба закривати. “У нас опалення як такого і немає. У цьому році зовсім погано. Я гадаю, що треба хоч якусь частку погашати заборгованості”, – зазначає вона. Нагадаємо, раніше Інформатор дізнавався у місцевих жителів, коли вони святкують Різдво Христове. Також ми цікавились їх думкою про дистанційне навчання і що вони хочуть бачити на місці демонтованого пам'ятника Юхиму Пушкіну.

У Дніпрі можуть відключати опалення за борги: що про це думають мешканці міста

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі можуть відключати опалення за борги: що про це думають мешканці міста
Інформатор дізнавався думку мешканців Дніпра про можливі відключення опалення

Мешканці Дніпра вимушені часто сидіти без світла. А вже найближчим часом у домівках може не бути й опалення. Причина у величезному борзі за газ. 

За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, він складає 1 мільярд 439 мільйонів 892 тисячі гривень. Заммера зазначає, що за тепло не платять 70% мешканців. І через це опалення можуть почати вимикати. Інформатор спитав думку містян з цього приводу.

 

Всі люди, яких ми опитали, відповіли, що платять за опалення своєчасно. А деякі платять й наперед.

"Кожна людина наразі має змогу хоча б потрішки сплачувати та не накопичувати такі величезні суми. Бо деякі не сплачують не тому, що навіть не мають грошей, а тому, що їм дозволили залишити борги на потім. Це не правильно, це особиста відповідальність. І мені здається, що цим потрібно займатися, безумовно. А там вже розбиратися з кожною людиною окремо”, – поділилися жінка.

Один з опитаних зазначив, що люди можуть не платити з різних причин. 

“Якщо це об’єктивні причини, наприклад, коли немає заробітної плати, то можна зрозуміти людей. Але якщо це можливість “пропетляти”, то це не є добре”, – каже він. 

Інша жінка поскаржилась, що опалення в її оселі погане. Але зазначила, що заборгованості все одно треба закривати.

“У нас опалення як такого і немає. У цьому році зовсім погано. Я гадаю, що треба хоч якусь частку погашати заборгованості”, – зазначає вона.

Нагадаємо, раніше Інформатор дізнавався у місцевих жителів, коли вони святкують Різдво Христове. Також ми цікавились їх думкою про дистанційне навчання і що вони хочуть бачити на місці демонтованого пам'ятника Юхиму Пушкіну.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.