RU
Головна
Дніпро
17:54, 24 Січня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 24 січня, в Дніпрі та області застосували екстрені відключення світла. Це пояснили перевищеннями лімітів, які виділили на регіон. Тому графіки, які слали раніше, не діють Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ДТЕК "Дніпровські електромережі".  На 24 січня НЕК Укренерго надав обмеження споживання для Дніпропетровської області на рівні 1192 МВт на день та 1162 МВт на ніч. Наразі в області споживання електроенергії суттєво перевищує наданий ліміт, тож диспетчером НЕК в Дніпропетровській області запроваджуються аварійні відключення на 150 МВт.  "Енергетики всієї країни вже працюють над стабілізацією ситуації, щоб якомога швидше повернутись до прогнозованих графіків відключень. Слідкуйте за оновленням інформації", - написали в повідомленні. Також Інформатор перевіряв чутки, чи запровадили енергетики “нові” графіки відключення світла у Дніпрі та області. Можете ознайомитися з матеріалом, чи відключатимуть енергетики світло за скаргами від сусідів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду.

Перевищили ліміти: у Дніпрі та області ввели екстрені відключення світла

Читать на русском

Читать на русском
Перевищили ліміти: у Дніпрі та області ввели екстрені відключення світла
В Дніпрі та області діють аварійні відключення

У вівторок, 24 січня, в Дніпрі та області застосували екстрені відключення світла. Це пояснили перевищеннями лімітів, які виділили на регіон. Тому графіки, які слали раніше, не діють

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ДТЕК "Дніпровські електромережі"

На 24 січня НЕК Укренерго надав обмеження споживання для Дніпропетровської області на рівні 1192 МВт на день та 1162 МВт на ніч. Наразі в області споживання електроенергії суттєво перевищує наданий ліміт, тож диспетчером НЕК в Дніпропетровській області запроваджуються аварійні відключення на 150 МВт. 

"Енергетики всієї країни вже працюють над стабілізацією ситуації, щоб якомога швидше повернутись до прогнозованих графіків відключень. Слідкуйте за оновленням інформації", - написали в повідомленні.

Також Інформатор перевіряв чутки, чи запровадили енергетики “нові” графіки відключення світла у Дніпрі та області. Можете ознайомитися з матеріалом, чи відключатимуть енергетики світло за скаргами від сусідів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.