RU

Під виглядом соцдопомоги: жителька Дніпропетровської області обікрала пенсіонерів на майже 1,8 млн грн

Читать на русском

Читать на русском
Під виглядом соцдопомоги: жителька Дніпропетровської області обікрала пенсіонерів на майже 1,8 млн грн
Фігуранти знаходяться під вартою

23-річна жителька Дніпропетровської області обкрадала пенсіонерів під виглядом соціальної допомоги. До майнових злочинів вона залучила трьох знайомих. Потенційних жертв вони підшукували у різних регіонах — на території Харківської, Київської та Дніпропетровської областей.

Так, вони заволоділи коштами на суму майже 1,8 мільйона гривень. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію МВС України

Як з’ясувалось, фігуранти представлялися працівниками соціальної служби та пропонували отримати продуктові набори з грошами. Але уточнювали, що мають з собою тільки купюри великого номіналу, тому люди мали дати їм решту. Після виявлення місця зберігання коштів, відвертали увагу пенсіонерів та викрадали їх заощадження. 

У разі викриття або опору з боку потерпілого застосовували до господаря фізичну силу. Ба більше, один зі зловмисників щоразу знаходився біля помешкання громадян, щоб попередити спільниць у разі небезпеки. 

Виявилося, що шахраї причетні до численних фактів крадіжок. Їм повідомили про підозру. Наразі до суду скерували обвинувальний акт відносно чотирьох учасників угруповання з кваліфікуючою ознакою “скоєно в складі організованої злочинної групи”. Тож спільників судитимуть за 5 частиною статті 185 (крадіжка) та 5 частиною статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. 

На цей час усі підозрювані знаходяться під вартою. Їм загрожує від 8 до 13 років за ґратами із конфіскацією майна. 

Фігурантів затримали
Фігурантів затримали
Вони знаходяться під вартою
Вони знаходяться під вартою

Нагадаємо, що в Україні затвердили новий вид покарання. Також читайте, що у Дніпропетровській області жінка поширювала комуністичну символіку. Писали ми й про те, як виявити шахрайство під час працевлаштування.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.