Підкорила 1,97 метра з першої спроби: легкоатлетка із Дніпра Магучіх стала трикратною чемпіонкою “Діамантової ліги”

Магучіх третій раз поспіль виборола “золото” на змаганнях “Діамантової ліги”

У Брюсселі відбувся фінал “Діамантової ліги”. На змаганнях легкоатлетка із Дніпра Ярослава Магучіх третій раз поспіль виграла “діамант”. Спортсменка підкорила позначку 1,97 метра з першої спроби.

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію голови ДніпроОВА Сергія Лисака та НОК України у Дніпропетровській області.

“Підкорила позначку 1,97 метра. Перевершила суперницю з Австралії. Ще одна українка Ірина Геращенко взяла «бронзу». Браво чемпіонці”, — написав Сергій Лисак.

Зазначається, що легкоатлетка із Дніпра Ярослава Магучіх та австралійка Нікола Оліслагерс намагалися підкорити висоту 2,01 метра. На жаль, безуспішно.

Нагадаємо, що тенісистка із Дніпра Кіченок оновила український рекорд для парного тенісу. Писали ми й про те, що у Дніпрі дворазова чемпіонка світу та призерка Олімпіади Дарія Білодід провела урок для дітей. Також читайте, що спортсмени з Дніпропетровської області завоювали 18 медалей на Паралімпійських іграх.