RU
Головна
Дніпро
22:04, 24 Січня
Информатор UA

Интро

Дніпровські водії не перестають дивувати своїми навичками з паркування. Керманичі залишають свої “ластівки” на тротуарах, пішохідних переходах. Інколи водії нагадують про себе тим, що паркуються прямо посеред дороги. І блокують проїзд для спецтранспорту.  За минулий тиждень інспектори з паркування склали 4510 штрафів за порушення правил паркування. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на єдиний паркувальний простір.  119 автівок злісних порушників паркування забрали на штрафмайданчик. Ваше авто можуть забрати на штрафмайданчик у наступних випадках:  за паркування на пішохідних переходах; за паркування на перехрестях; за паркування на тротуарах; за паркування на зупинках громадського транспорту; у випадку блокування руху іншого транспорту (насамперед екстрених служб або громадського транспорту).  Кожне з таких порушень обійдеться власнику авто від 2 110 до 2 410 гривень. Вартість зберігання автівки на штрафмайданчику за добу складає 144 грн, а штраф за порушення 680 грн. Пам’ятайте, що адміністративне стягнення накладається саме на власника машини, а не кермувальника. Будьте уважними на дорогах та не порушуйте ПДР.  І не заважає Маскування під пішохода активовано  Такі випадки у Дніпрі вже класика Справжнього "майстра" паркування звідусіль помітно GTA у реальному житті Також не забудьте почитати про злісних порушників паркування минулого тижня. Окрім того, ми писали, що в Україні по-новому складатимуть іспит на водійське посвідчення. Раніше Інформатор нагадував, що означають сигнали регулювальника, 

Пішохідні переходи та тротуари: підбірка злісних порушників паркування у Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
Пішохідні переходи та тротуари: підбірка злісних порушників паркування у Дніпрі
Наші водії не перестають дивувати

Дніпровські водії не перестають дивувати своїми навичками з паркування. Керманичі залишають свої “ластівки” на тротуарах, пішохідних переходах. Інколи водії нагадують про себе тим, що паркуються прямо посеред дороги. І блокують проїзд для спецтранспорту. 

За минулий тиждень інспектори з паркування склали 4510 штрафів за порушення правил паркування. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на єдиний паркувальний простір. 

119 автівок злісних порушників паркування забрали на штрафмайданчик. Ваше авто можуть забрати на штрафмайданчик у наступних випадках: 

  • за паркування на пішохідних переходах;
  • за паркування на перехрестях;
  • за паркування на тротуарах;
  • за паркування на зупинках громадського транспорту;
  • у випадку блокування руху іншого транспорту (насамперед екстрених служб або громадського транспорту). 

Кожне з таких порушень обійдеться власнику авто від 2 110 до 2 410 гривень. Вартість зберігання автівки на штрафмайданчику за добу складає 144 грн, а штраф за порушення 680 грн. Пам’ятайте, що адміністративне стягнення накладається саме на власника машини, а не кермувальника. Будьте уважними на дорогах та не порушуйте ПДР. 

І не заважає
І не заважає
Маскування під пішохода активовано
Маскування під пішохода активовано 
Такі випадки у Дніпрі вже класика
Такі випадки у Дніпрі вже класика
Справжнього "майстра" паркування звідусіль помітно
Справжнього "майстра" паркування звідусіль помітно
GTA у реальному житті
GTA у реальному житті

Також не забудьте почитати про злісних порушників паркування минулого тижня. Окрім того, ми писали, що в Україні по-новому складатимуть іспит на водійське посвідчення. Раніше Інформатор нагадував, що означають сигнали регулювальника

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.