Ірина Пойда з Дніпропетровської області здобула друге “срібло” на Паралімпіаді

Україна отримала ще одну медаль

У Парижі після завершення Олімпійських ігор стартувала Паралімпіада. У ній беруть спортсмени з Дніпропетровської області. Наші чемпіони вже здобули перші нагороди.

Змагання триватимуть до 8 вересня. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство молоді та спорту

Відзначилася спортсменка Ірина Пойда з Дніпропетровської області. Вона здобула друге “срібло” на Паралімпіаді. Вона фінішувала другою у фінальному запливі вільним стилем на 100 метрів у класі S5. Вчора українка отримала “срібло” на дистанції 200 метрів вільним стилем. Таким чином Україна вже має 7 медалей на Паралімпіаді - 2024

Нагадаємо, що легкоатлет з Дніпропетровської області Владислав Білий приніс “срібло” Україні на Паралімпіаді. Писали ми й про те, що тенісист із Дніпра Марк Вороной виборов “бронзу” на Чемпіонаті Європи U11. Також читайте, що легкоатлет із Дніпра Михайло Кохан виборов “срібло” на етапі “Діамантової ліги”