RU
Головна
Україна
22:06, 31 Грудень
Информатор UA

Интро

До Нового року 2023 залишилися лічені години. В цей день більшість родин традиційно готують святкову вечерю, п'ють шампанське та збираються перед телевізором. Після привітання президента більшість людей під бій курантів загадують бажання, бо вірять, що в цей день воно має магічну силу. Цьогоріч у зв’язку з війною, розпочатою росією, в Дніпрі і більшості українських міст скасували встановлення ялинки, новорічного освітлення та святкову програму. Проте, дніпряни не відчаялися та власноруч прикрасили по місту “народні ялинки”.  Окрім того, важливою частиною будь-якої атмосфери є музичний супровід. Інформатор вирішив підготувати топ новорічних та різдвяних пісень українською мовою для своїх читачів. Можливо, хтось чув ці пісні, а дехто навіть і не здогадувався, що наші виконавці створили такі новорічні композиції. Пам’ятайте, що ми можемо радіти та дарувати одним одному посмішки завдяки важкій, щоденній праці наших Захисників.  СКРЯБІН – “А ПІД НОВИЙ РІК” Український гурт “Скрябін” презентував оновлену мелодію пісні “А під Новий рік” у 2022 році. Текст написав та виконав пісню покійний фронтмен гурту Андрій Кузьменко.   DESTERS – “LET IT SNOW” Відому у всьому світі пісню “Let it Snow” американсько-британських виконавців Семмі Кана і композитора Джула Стайна заспівали українською. Послухайте і не пошкодуєте!   MELOVIN – “ЧУДОВА МИТЬ” Музикант презентував пісню в 2018 році. В ній йде мова про родинні цінності та затишок. Автор супроводив трек спільною фотографією зі своїми батьками.   ТІК – “НОВИЙ РІК” Напередодні 2019 року гурт “ТІК” презентував нову святкову пісню у власному стилі.   TARABAROVA – “ПАДАЄ СНІГ” Головним героєм кліпу став син Світлани Тарабарової. Вперше пісню презентували в 2019 році. В ній йде мова про, як не дивно, сніг, який падає та нові події, які принесе Новий рік.    KRUTЬ – “ЗАБЕРИ МЕНЕ ДО СЕБЕ НА РІЗДВО” Пісня 2020 року. Основна ідея музичного твору — нагадати мешканцям великих міст, які через проблеми у житті, забувають про новорічні дива та атмосферу свята. Авторка співає про те, як хоче поринути у різдвяну атмосферу.   KAZKA – “RYZDVYANA” Пісню виконали учасниці гурту KAZKA Ярина Сізик, Василина Ткачук, Дарина Салій Натхнення. Авторки надихались мюзиклом “Вечори на хуторі біля Диканьки”.   JERRY HEIL ТІК – “ОЛЕНІ” Оновлену пісню про оленів, якій вже 16 років, презентували в 2021 році. Пісня отримала нове звучання. Вокаліст гурту “ТІК” зробив нове аранжування і заспівав її дуетом з молодою українською співачкою Jerry Heil.    MONATIK – “СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ” Український виконавець Monatik почав співпрацю з брендом “Coca-Cola” та зробив власне аранжування відомої всім пісні “Свято наближається”. На цьому музикант не зупинився, а зробив власну версію відомого треку.   Раніше Інформатор рекомендував, які фільми можна подивитися перед Новим роком. Також ми писали, чи дозволене використання піротехніки у Дніпрі. Окрім того, почитайте, що загрожує порушникам комендантської години в новорічну ніч. 

Пориньте в атмосферу свята: топ новорічних пісень українською

Читать на русском

Читать на русском
Пориньте в атмосферу свята: топ новорічних пісень українською
Новорічні пісні та ще й українською, що може бути кращим?

До Нового року 2023 залишилися лічені години. В цей день більшість родин традиційно готують святкову вечерю, п'ють шампанське та збираються перед телевізором. Після привітання президента більшість людей під бій курантів загадують бажання, бо вірять, що в цей день воно має магічну силу.

Цьогоріч у зв’язку з війною, розпочатою росією, в Дніпрі і більшості українських міст скасували встановлення ялинки, новорічного освітлення та святкову програму. Проте, дніпряни не відчаялися та власноруч прикрасили по місту “народні ялинки”

Окрім того, важливою частиною будь-якої атмосфери є музичний супровід. Інформатор вирішив підготувати топ новорічних та різдвяних пісень українською мовою для своїх читачів. Можливо, хтось чув ці пісні, а дехто навіть і не здогадувався, що наші виконавці створили такі новорічні композиції. Пам’ятайте, що ми можемо радіти та дарувати одним одному посмішки завдяки важкій, щоденній праці наших Захисників. 

СКРЯБІН – “А ПІД НОВИЙ РІК”

Український гурт “Скрябін” презентував оновлену мелодію пісні “А під Новий рік” у 2022 році. Текст написав та виконав пісню покійний фронтмен гурту Андрій Кузьменко.

 

DESTERS – “LET IT SNOW”

Відому у всьому світі пісню “Let it Snow” американсько-британських виконавців Семмі Кана і композитора Джула Стайна заспівали українською. Послухайте і не пошкодуєте!

 

MELOVIN – “ЧУДОВА МИТЬ”

Музикант презентував пісню в 2018 році. В ній йде мова про родинні цінності та затишок. Автор супроводив трек спільною фотографією зі своїми батьками.

 

ТІК – “НОВИЙ РІК”

Напередодні 2019 року гурт “ТІК” презентував нову святкову пісню у власному стилі.

 

TARABAROVA – “ПАДАЄ СНІГ”

Головним героєм кліпу став син Світлани Тарабарової. Вперше пісню презентували в 2019 році. В ній йде мова про, як не дивно, сніг, який падає та нові події, які принесе Новий рік.

 

 KRUTЬ – “ЗАБЕРИ МЕНЕ ДО СЕБЕ НА РІЗДВО”

Пісня 2020 року. Основна ідея музичного твору — нагадати мешканцям великих міст, які через проблеми у житті, забувають про новорічні дива та атмосферу свята. Авторка співає про те, як хоче поринути у різдвяну атмосферу.

 

KAZKA – “RYZDVYANA”

Пісню виконали учасниці гурту KAZKA Ярина Сізик, Василина Ткачук, Дарина Салій Натхнення. Авторки надихались мюзиклом “Вечори на хуторі біля Диканьки”.

 

JERRY HEIL & ТІК – “ОЛЕНІ”

Оновлену пісню про оленів, якій вже 16 років, презентували в 2021 році. Пісня отримала нове звучання. Вокаліст гурту “ТІК” зробив нове аранжування і заспівав її дуетом з молодою українською співачкою Jerry Heil. 

 

MONATIK – “СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ”

Український виконавець Monatik почав співпрацю з брендом “Coca-Cola” та зробив власне аранжування відомої всім пісні “Свято наближається”. На цьому музикант не зупинився, а зробив власну версію відомого треку.

 

Раніше Інформатор рекомендував, які фільми можна подивитися перед Новим роком. Також ми писали, чи дозволене використання піротехніки у Дніпрі. Окрім того, почитайте, що загрожує порушникам комендантської години в новорічну ніч. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.