RU
Головна
Дніпро
17:34, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

29 вересня, близько 23:30 росіяни вдарили ракетою по АТП в Дніпрі. Один чоловік загинув одразу, наступного дня дістали тіло другого загиблого. Доля ще одного чоловіка була невідомою. Проте близько 17:20 стало відомо, що він також загинув під завалами. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на публікацію голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко. "Рятувальники знайшли тіло третього загиблого під час атаки на транспортне підприємство Дніпра. Пошукова операція завершена. Цієї ночі російський «Іскандер» убив у місті трьох людей, п’ятьох поранив", - написав він. Раніше ми повідомляли про те, що Київ надасть Дніпру 30 пасажирських автобусів. Також писали,що лишилося від АТП після удару російських ракет по Дніпру.

Пошукова операція завершена: з-під завалів АТП, по якому влучила російська ракета, дістали тіло третього загиблого

Читать на русском

Троє людей загинули, ще п'ятеро - поранені

Читать на русском
Пошукова операція завершена: з-під завалів АТП, по якому влучила російська ракета, дістали тіло третього загиблого

Троє людей загинули, ще п'ятеро - поранені

29 вересня, близько 23:30 росіяни вдарили ракетою по АТП в Дніпрі. Один чоловік загинув одразу, наступного дня дістали тіло другого загиблого. Доля ще одного чоловіка була невідомою. Проте близько 17:20 стало відомо, що він також загинув під завалами.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на публікацію голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко.

"Рятувальники знайшли тіло третього загиблого під час атаки на транспортне підприємство Дніпра. Пошукова операція завершена. Цієї ночі російський «Іскандер» убив у місті трьох людей, п’ятьох поранив", - написав він.


Раніше ми повідомляли про те, що Київ надасть Дніпру 30 пасажирських автобусів. Також писали,що лишилося від АТП після удару російських ракет по Дніпру.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.