RU
Головна
Дніпро
19:20, 2 Вересня
Информатор UA

Интро

Укрзалізниця розпочала оновлення розкладів та маршрутної сітки поїздів Інтерсіті+. Усе задля комфорту пасажирів. Тепер жителі та гості Дніпра зможуть швидше дістатися до Києва. Адже рейс №731 прибуває на пів години раніше. Мандрівники проводитимуть у дорозі на півтори години менше. Про це повідомляє пресслужба , пише Інформатор. Раніше потяг відправлявся зі станції Дніпро-Головний о 14:24 та прибував до станції Київ-Пасажирський об 21:46. Тепер же він відправлятиметься о 15:30 та прибуватиме до Києва о 21:23. Квитки на поїзд можна придбати на сайті, чат-боті в Telegram або в касах вокзалів. Раніше ми писали, щочерез Дніпропетровську область курсуватиме додатковий поїзд на Київ. Також читайте, що в Україні запускають новий поїзд із Харкова до Одеси, який їздитиме через Дніпро. Писали ми і про те, що маршрут поїзда Запоріжжя Львів, що прямує через Дніпро, продовжать до Ужгорода.

Потяг “Інтерсіті” із Дніпра до Києва доїжджатиме швидше

Читать на русском

Інтерсіті+ із Дніпра прибуватиме до Києва на пів години раніше

Читать на русском
Потяг “Інтерсіті” із Дніпра до Києва доїжджатиме швидше

Інтерсіті+ із Дніпра прибуватиме до Києва на пів години раніше

Укрзалізниця розпочала оновлення розкладів та маршрутної сітки поїздів Інтерсіті+. Усе задля комфорту пасажирів. Тепер жителі та гості Дніпра зможуть швидше дістатися до Києва. Адже рейс №731 прибуває на пів години раніше. 

Мандрівники проводитимуть у дорозі на півтори години менше. Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”, — пише Інформатор.

Раніше потяг відправлявся зі станції Дніпро-Головний о 14:24 та прибував до станції Київ-Пасажирський — об 21:46. Тепер же він відправлятиметься о 15:30 та прибуватиме до Києва о 21:23.

Квитки на поїзд можна придбати на сайті, чат-боті в Telegram або в касах вокзалів.

Раніше ми писали, що через Дніпропетровську область курсуватиме додатковий поїзд на Київ. Також читайте, що в Україні запускають новий поїзд із Харкова до Одеси, який їздитиме через Дніпро. Писали ми і про те, що маршрут поїзда “Запоріжжя – Львів”, що прямує через Дніпро, продовжать до Ужгорода.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.