RU
Головна
Дніпро
10:53, 17 Жовтня
Информатор UA

Интро

Скориставшись війною у Дніпрі вирішили влаштувати незаконне будівництво, прикриваючись “прильотом” ракети. Без жодних дозвільних документів на земельну ділянку в центрі міста привезли будівельні матеріали та почали роботи. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.  Так, відомо, що по вулиці Троїцька,13 уже багато років була цілком зруйнована конструкція. Але 22 вересня власники руїн через Бабушкінський районний суд отримали ухвалу, нібито тут була нормальна будівля, а внаслідок «прильоту» ракети на її місці утворилася руїна.  Далі - подали заяву до поліції щодо порушення кримінальної справи, ніби у це місце влучила ракета. Прикриваючись цими документами та не маючи жодних дозволів, вони почали тут незаконне будівництво.  Нині міськрада проводить демонтаж будівельних матеріалів, які складалися на  території.  “А коли буде ухвалено відповідне рішення, ми демонтуємо й незаконну споруду, яку вони не встигли ще звести”, - зазначив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.  За словами посадовців міськради, ця ділянка є історичним меморіалом.  “Будь-яке будівництво тут потребує спеціального дозволу, якого не мають забудовники. У нас є зафіксована інформація, що на цій ділянці ще в червні цього року були просто руїни, а не забудова, як стверджують. Загалом, нинішнє незаконне будівництво відбувається без отриманого дозволу на земельну ділянку, тобто це - самовільне захоплення території”, - додала заступниця директора з правових питань КП «Управління контролю за благоустроєм міста» міськради Дніпра Анастасія Городенко. Без дозвільних документів привезли будівельні матеріали Тут багато років була цілком зруйнована конструкція Міськрада проводить демонтаж будівельних матеріалів За словами посадовців, ця ділянка є історичним меморіалом Власники отримали ухвалу, нібито тут була нормальна будівля Будь-яке будівництво тут потребує спеціального дозволу, якого не мають забудовники. Прибирають будівельні матеріали Будівля зруйнована уже багато років Раніше ми писали, що через будівництво об'їзної у Дніпрі зміниться рух чотирьох автобусних маршрутів. Також ми показували, як виглядає будинок в Дніпрі після ракетного удару. 

“Прильот”, якого не було: у Дніпрі намагалися почати незаконне будівництво

Читать на русском

Читать на русском
“Прильот”, якого не було: у Дніпрі намагалися почати незаконне будівництво
У Дніпрі намагалися почати незаконне будівництво

Скориставшись війною у Дніпрі вирішили влаштувати незаконне будівництво, прикриваючись “прильотом” ракети. Без жодних дозвільних документів на земельну ділянку в центрі міста привезли будівельні матеріали та почали роботи.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

Так, відомо, що по вулиці Троїцька,13 уже багато років була цілком зруйнована конструкція. Але 22 вересня власники руїн через Бабушкінський районний суд отримали ухвалу, нібито тут була нормальна будівля, а внаслідок «прильоту» ракети на її місці утворилася руїна. 

Далі - подали заяву до поліції щодо порушення кримінальної справи, ніби у це місце влучила ракета. Прикриваючись цими документами та не маючи жодних дозволів, вони почали тут незаконне будівництво. 

Нині міськрада проводить демонтаж будівельних матеріалів, які складалися на  території. 

“А коли буде ухвалено відповідне рішення, ми демонтуємо й незаконну споруду, яку вони не встигли ще звести”, - зазначив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз. 

За словами посадовців міськради, ця ділянка є історичним меморіалом. 

“Будь-яке будівництво тут потребує спеціального дозволу, якого не мають забудовники. У нас є зафіксована інформація, що на цій ділянці ще в червні цього року були просто руїни, а не забудова, як стверджують. Загалом, нинішнє незаконне будівництво відбувається без отриманого дозволу на земельну ділянку, тобто це - самовільне захоплення території”, - додала заступниця директора з правових питань КП «Управління контролю за благоустроєм міста» міськради Дніпра Анастасія Городенко.

Без дозвільних документів привезли будівельні матеріали
Без дозвільних документів привезли будівельні матеріали
Тут багато років була цілком зруйнована конструкція
Тут багато років була цілком зруйнована конструкція
Міськрада проводить демонтаж будівельних матеріалів
Міськрада проводить демонтаж будівельних матеріалів
За словами посадовців, ця ділянка є історичним меморіалом
За словами посадовців, ця ділянка є історичним меморіалом
Власники отримали ухвалу, нібито тут була нормальна будівля
Власники отримали ухвалу, нібито тут була нормальна будівля
Будь-яке будівництво тут потребує спеціального дозволу, якого не мають забудовники.
Будь-яке будівництво тут потребує спеціального дозволу, якого не мають забудовники.
Прибирають будівельні матеріали
Прибирають будівельні матеріали
Будівля зруйнована уже багато років
Будівля зруйнована уже багато років

Раніше ми писали, що через будівництво об'їзної у Дніпрі зміниться рух чотирьох автобусних маршрутів. Також ми показували, як виглядає будинок в Дніпрі після ракетного удару. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.