Про характер, волю, футбол і пісні: друзі Дениса "Шкіпера" Котенка розповіли, яким насправді був Захисник з Дніпра

Про характер, волю, футбол і пісні: друзі Дениса "Шкіпера" Котенка розповіли, яким насправді був Захисник з Дніпра
Вшануйте пам'ять Дениса

Війна забирає кращих синів та доньок України. Серед них, на жаль, опинився Захисник Денис Котенко, якого більшість знали, як Шкіпера. Денис героїчно загинув при обороні Києва та Київської області.

Це непоправна втрата для кожного, хто особисто знав Шкіпера. Друзі Дениса Роман та Іван розповіли Інформатору, яким Шкіпер був насправді, про його погляди, характер, фанатський рух, війну з росіянами та музичну творчість.

Денис був справжньою особистістю та справжнім чоловіком. Він завжди чітко знав, чого хоче, та що йому потрібно.

"У нього завжди були чіткі плани, надійні, як швейцарські годинники. Він сьогодні прийшов і сказав, що хоче саме це і завжди цього досягав. Він хотів у фанатський рух - попав у фанатський рух. Хотів отримати "дніпрянина" - отримав. При цьому він встигав кожному виділити час, всім допомогти. Адже він був гарним психологом і одразу виявляв при знайомстві, з ким буде далі спілкуватися, а хто не вартий уваги. Проте з кожним він був щирим і доброзичливим", - каже Роман.

Сильною рисою Дениса була зацікавленість у всьому. Саме тому, за словами друзів, він був обізнаний в політиці більше ніж будь-хто. Шкіперу пророкували успішну соціально-політичну кар'єру і що він, якнайменше, досягне посту губернатора. Проте війна внесла свої трагічні корективи. 

12 листопада 2014 року Денис записався до лав тоді ще батальйону "Азов". Він брав активну участь у воєнних діях під час вторгнення рф на територію України.

"Я пам'ятаю першу нашу операцію. Це було Широкінська операція. Нам потрібно було віттягнути на себе сили ворога, щоб не дати їм повністю закрити Дебальцевський котел. Тому ми і пішли на штурм Широкино. Я дуже гарно пам'ятаю, як ми їли тушкованку замерзлу, як 14 лютого 2015 року почали стріляти танки і як ми носили з ним разом ПТКР по багнюці, ми тоді були всі брудні", - розповів Іван.

Але є ще дещо інше, за що велика кількість дніпрян пам'ятає Дениса. Мова йде про його треки. Музикою він займався разом з Ромою. Свій перший трек вони записали у 2007 році повністю у домашніх умовах на дешевий мікрофон і практично без знання секвенсерів:

"Я прогуляв училище, а Денис втік з дому, щоб записати трек. Ми писали все підряд. Це був просто жах. Зараз якщо включити це, то це величезний сором. Але тоді ми просто йшли містом і слухали на телефоні те, що записали. І тоді нам це здавалося крутим. Нам дуже подобалося", - поділився Роман.

В 2010 році хлопці потрапили на студію, де записали новий трек. І це було для них справжнім відкриттям і поштовхом далі займатися музикою. Найвизначнішим треком стала пісня "На коліна перед Україною". Коли її виклали, вона швидко розлетілася мережею і принесла хлопцям популярність. Була купа фідбеків і навіть запрошення на виступи.

Проте Денис більше відносився до репа, як до хобі і продовжувати музичну кар'єру не став. Зараз, коли Шкіпера вже немає, Рома вирішив вшанувати пам'ять друга і опублікував пісні Дениса. Ви можете вшанувати пам'ять Шкіпера, прослухавши їх. Треки є на YouTube Music, Spotify та Apple Music.

"Приємнго прослуховування. Робіть свої висновки. І не забудьте зателефонувати своїм друзям та сказати декілька компліментів. Ніхто не знає, скільки залишилося часу. Не відкладайте це на завтра", - заключив друг Шкіпера.

Ось повне інтерв'ю:

 

Раніше ми повідомляли про те, що художники з Дніпра зробили стіну пам'яті Дениса "Шкіпера" Котенка вдома у батьків Захисника. Також писали, що Володимир Зеленський посмертно нагородив Дениса Котенка орденом "За Мужність".

Руслана Левченко

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube