RU
Головна
Область
17:37, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

З Дніпропетровської області відправили кілька вантажівок з найнеобхiднiшим нашим сусiдам з Високопільської громади. Її росіяни сильно понівечили - зруйнували до 80% осель та інфраструктури. Після звільнення громади від російських окупантів люди повертаються у селища та села. Їм потрібна наша допомога. Гуманітарний вантаж зустрічали всі мешканці Високопілля, - пише Інформатор із посиланням на пост Голови ДніпроОВА Валентина Резніченка. У машинах генератори, бензопили та продукти. У наборах борошно, олія, макарони та багато іншого. "Уже готуємо нові відправлення для Кочубеївської та Бериславської громад. Разом здолаємо усі негаразди", - додав Резніченко. Передали гуманітарну допомогу Борошно, олію та інші продукти Високопілля було сильно пошкоджене ворогами Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області троє дітей безкоштовно отримали найдорожчі ліки у світі. Також ми повідомляли, що Кельн передав гуманітарну допомогу Дніпру.  Платон Бережний    

"Продовжуємо підтримувати Херсонщину", - Резніченко про допомогу звільненому регіону

Читать на русском

Читать на русском
"Продовжуємо підтримувати Херсонщину", - Резніченко про допомогу звільненому регіону
Дніпропетровська область передала допомогу звільненій Херсонщині

З Дніпропетровської області відправили кілька вантажівок з найнеобхiднiшим нашим сусiдам з Високопільської громади. Її росіяни сильно понівечили - зруйнували до 80% осель та інфраструктури. Після звільнення громади від російських окупантів люди повертаються у селища та села. Їм потрібна наша допомога.

Гуманітарний вантаж зустрічали всі мешканці Високопілля, - пише Інформатор із посиланням на пост Голови ДніпроОВА Валентина Резніченка.

У машинах генератори, бензопили та продукти. У наборах борошно, олія, макарони та багато іншого.

"Уже готуємо нові відправлення для Кочубеївської та Бериславської громад. Разом здолаємо усі негаразди", - додав Резніченко.

Передали гуманітарну допомогу
Передали гуманітарну допомогу
Борошно, олію та інші продукти
Борошно, олію та інші продукти
Високопілля було сильно пошкоджене ворогами
Високопілля було сильно пошкоджене ворогами

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області троє дітей безкоштовно отримали найдорожчі ліки у світі. Також ми повідомляли, що Кельн передав гуманітарну допомогу Дніпру. 

Платон Бережний

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.