RU
Головна
Область
08:04, 17 Листопада
Информатор UA

Интро

Нині 22-річний Олександр нищить ворогів разом із побратимами, та перед повномасштабною війною чоловік мав зовсім інші плани на своє життя. Боєць родом із Херсонщини, попри юний вік встиг відкрити власний невеличкий бізнес у Запорізькій області. Молодий чоловік зміг виїхати на підконтрольну Україні територію. Після порятунку від окупантів Олександр вступив до лав до 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади,- пише Інформатор із посиланням на пост військового підрозділу.  "Я на власні очі бачив усі безчинства «асвабадітєлєй». Вони ввірвалися у наше місто, грабували, ґвалтували жінок, вбивали мирних людей лише за те, що вони мали рідних чи знайомих у ЗСУ", - пригадує життя в окупації Олександр. Наразі Олександр - кулеметник, на якого покладають відповідальне завдання - прикривати побратимів у бою. "Кулемет має більший калібр, ніж автомат, сильнішу вогневу міць і від мене, як кулеметника, інколи залежить не тільки виконання бойового завдання, а й життя моїх товаришів. Кулеметні черги вгамовують противника, а піхота в цей час має можливість просуватися вперед", - додає десантник. Завдяки сміливості та рішучості бійців бригади звільнена значна кількість українських земель. "Зараз, тут на Луганщині, хлопці роблять неможливе. «Зеленка» зійшла, противнику досить добре видно будь-які переміщення як піхоти, так і техніки, але ми настільки стрімко, можна сказати зухвало, вриваємося на передові позиції ворога та даємо бій, що в них не залишається жодного шансу протистояти нам", - каже Олександр. За словами кулеметника Україна точно переможе, адже країна об’єдналася у спільній боротьбі і це робить нас нездоланними. Кулемет Процес заряджання Раніше ми показували, як бійці 25-ї бригади нищать ворога. Також ми повідомляли, що Зеленський присвоїв звання Героя України полковнику 25-ї бригади.

Вирвався з окупації та пішов у ЗСУ: історія бійця бригади з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Вирвався з окупації та пішов у ЗСУ: історія бійця бригади з Дніпропетровської області
Врятувався з окупованих територій і тепер знищує ворогів

Нині 22-річний Олександр нищить ворогів разом із побратимами, та перед повномасштабною війною чоловік мав зовсім інші плани на своє життя. Боєць родом із Херсонщини, попри юний вік встиг відкрити власний невеличкий бізнес у Запорізькій області. Молодий чоловік зміг виїхати на підконтрольну Україні територію.

Після порятунку від окупантів Олександр вступив до лав до 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади,- пише Інформатор із посиланням на пост військового підрозділу

"Я на власні очі бачив усі безчинства «асвабадітєлєй». Вони ввірвалися у наше місто, грабували, ґвалтували жінок, вбивали мирних людей лише за те, що вони мали рідних чи знайомих у ЗСУ", - пригадує життя в окупації Олександр.

Наразі Олександр - кулеметник, на якого покладають відповідальне завдання - прикривати побратимів у бою.

"Кулемет має більший калібр, ніж автомат, сильнішу вогневу міць і від мене, як кулеметника, інколи залежить не тільки виконання бойового завдання, а й життя моїх товаришів. Кулеметні черги вгамовують противника, а піхота в цей час має можливість просуватися вперед", - додає десантник.

Завдяки сміливості та рішучості бійців бригади звільнена значна кількість українських земель.

"Зараз, тут на Луганщині, хлопці роблять неможливе. «Зеленка» зійшла, противнику досить добре видно будь-які переміщення як піхоти, так і техніки, але ми настільки стрімко, можна сказати зухвало, вриваємося на передові позиції ворога та даємо бій, що в них не залишається жодного шансу протистояти нам", - каже Олександр.

За словами кулеметника Україна точно переможе, адже країна об’єдналася у спільній боротьбі і це робить нас нездоланними.

Кулемет
Кулемет
Процес заряджання
Процес заряджання

Раніше ми показували, як бійці 25-ї бригади нищать ворога. Також ми повідомляли, що Зеленський присвоїв звання Героя України полковнику 25-ї бригади.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.