RU

Прогноз ціни Dogecoin (DOGE) та Shiba Inu (SHIB): нарощування сили для підйому

Читать на русском

Читать на русском
Прогноз ціни Dogecoin (DOGE) та Shiba Inu (SHIB): нарощування сили для підйому
Dogecoin та Shiba Inu

Мемні монети Dogecoin та Shiba Inu відстають від решти криптовалютного ринку, але технічні показники говорять про те, що вони можуть швидко вирватися вперед. 

Ціна Dogecoin (DOGE) відбилася від 539-денної лінії опору, що свідчить про завершення довгострокової корекції. Ціна Shiba Inu (SHIB) вийшла зі своєї власної корекційної моделі і може перебувати на початковій стадії довгострокового висхідного руху. Якщо ви задумалися про купівлю "собачих" монет, але знаходитесь за кордоном, скористайтеся крипто-сервісом Crybex – це обмінник криптовалюти Молдови, Польщі, Чехії та інших європейських країн. Купити ці токени можна на сайті за вигідним курсом.

Ціна DOGE відбилася від 539-денного застійного періоду

Ціна DOGE знизилася під низхідною лінією опору після досягнення історичного максимуму $0,738 у травні 2021 року. Низхідний рух призвів до мінімальної ціни $0,049 у червні 2022 року. Після цього ціна Dogecoin сформувала довгий нижній канал та можливу модель подвійного дна (з англ. double bottom pattern). Цей патерн також поєднувався з бичачою дивергенцією на тижневому RSI (з англ. Relative Strength Indicator – індикатор відносної сили). Причиною раптового зростання токена стала покупка соціальної мережі Twitter відомим американським бізнесменом Ілоном Маском, якого вважають "головним фанатом DOGE".

27 жовтня ціна DOGE відбилася від низхідної лінії руху. На момент прориву лінія протрималася дома 539 днів. Відбій від таких довгострокових структур означає, що почалося зростання тренду. Ціна Dogecoin досягла максимуму $0,158, після чого була відкинута до рівня $0,150. Ще одним підтвердженням легітимності прориву є те, що RSI вийшов зі своєї власної ведмежої дивергенції (період змін графіків на ринку). В результаті прогноз ціни DOGE на тижневому таймфреймі є бичачим. Для прискорення темпів зростання необхідно тижневе закриття вище за рівень $0,15.

Чи може ціна на Shiba Inu успадкувати приклад, встановлений DOGE?

Ціна SHIB вирвалася з низхідного тренду 25 жовтня і досягла максимуму $0,000015 через чотири дні. Прорив із зони низхідного тренду поєднувався з проривом RSI та рухом вище 50, що підвищило його обґрунтованість. Однак ціна SHIB була відхилена рівнем і з тих пір знижується. Ціна також знизилася за останні 24 години, утворивши ведмежу (падаючу) свічку. В даний час SHIB намагається підтвердити собівартість $0,000012 в якості підтримки.

У міру покращення настроїв на ринку, схоже, що токен SHIB набирає сили, необхідної для прориву. Через Crybex, криптообмінник Німеччини, ви можете підтримати рівень SHIB, купивши кілька токенів і таким чином сприяти зростанню криптовалюти.

Рух до останнього означатиме зростання на 130%, що відповідає зростанню DOGE. Якщо рахувати від мінімумів жовтня, то це значно випередить зростання ціни DOGE. З іншого боку, денне закриття нижче області підтримки трейдерів $0,000012 анулює цей бичачий прогноз ціни SHIB.

Рекламний матеріал 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.