RU
Головна
Область
09:01, 10 Листопада
Информатор UA

Интро

В ніч на 10 листопада російські війська декілька разів атакували Дніпропетровську область. Били по Нікопольському району з реактивних систем залпового вогню та важкої артилерії. Зачепило Марганецьку, Червоногригорівську та Нікопольську громади. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко. "У Нікополі постраждала 80-річна жінка. Вона отримала медичну допомогу та лікується вдома. У місті пошкоджені 10 багатоповерхових та приватних будинків, автозаправка, газогін та лінії електропередач. Ворожі снаряди спричинили пожежу на приватному обійсті. Вогнеборці полум’я вже загасили. У Марганецькій та Червоногригорівській громадах минулося без постраждалих. У Червоногригорівській громаді понівечені будинки та електромережі. На решті територій ніч без надзвичайних ситуацій і на цю хвилину спокійно", - написав він.  Обстріляли область Постраждала жінка Виникла пожежа Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпропетровській області росіяни вбили людину. Також писали, що десантники 25-ї бригади показали, як знищують ворога на Луганщині. 

Росіяни обстріляли Нікопольський район: постраждала жінка

Читать на русском

Читать на русском
Росіяни обстріляли Нікопольський район: постраждала жінка
Постраждала жінка

В ніч на 10 листопада російські війська декілька разів атакували Дніпропетровську область. Били по Нікопольському району з реактивних систем залпового вогню та важкої артилерії. Зачепило Марганецьку, Червоногригорівську та Нікопольську громади.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко.

"У Нікополі постраждала 80-річна жінка. Вона отримала медичну допомогу та лікується вдома. У місті пошкоджені 10 багатоповерхових та приватних будинків, автозаправка, газогін та лінії електропередач. Ворожі снаряди спричинили пожежу на приватному обійсті. Вогнеборці полум’я вже загасили. У Марганецькій та Червоногригорівській громадах минулося без постраждалих. У Червоногригорівській громаді понівечені будинки та електромережі. На решті територій ніч без надзвичайних ситуацій і на цю хвилину спокійно", - написав він. 

Обстріляли область
Обстріляли область
Постраждала жінка
Постраждала жінка
Виникла пожежа
Виникла пожежа

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпропетровській області росіяни вбили людину. Також писали, що десантники 25-ї бригади показали, як знищують ворога на Луганщині. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.