RU
Головна
Україна
15:55, 7 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 6 серпня, волонтер Сергій Притула розповів, що "Народні Байрактари" вже в Україні і починають працювати для військових. За його словами, "турецькі пташки" отримали символічні імена. А вже незабаром всі зможуть побачити відео результатів їхньої роботи. Про це передає Інформатор посилаючись на Інформатор Україна. Також він додав, що все тільки починається для окупантів. І це їм точно не сподобається. "Знайомтесь: Ковінька, Халепа та Трясця. На кожному з трьох бортів є наліпки зі словами "Народний Байрактар" та із малюнком спеціального орнаменту вишивки, який розробила львівська майстриня. За домовленістю з МО, відео роботи цих пташок будуть спеціально марковані у повідомленнях в соцмережах", - розповів Притула. На сторінці уСергій Притула зазначив, що це стало можливим завдяки обєднанню українців. Він подякував усім благодійникам, громадянам і компанії-виробнику за допомогу армії та закликав продовжувати підтримувати українських воїнів. "Хтось міг би сказати, що сьогодні у нашому гучному проекті поставлено крапку. Ми здійснили те, про що мріяли! Ми отримали те, чого так потребує наше Військо. Але насправді, все тільки починається насамперед, для наших ворогів. І їм це не сподобається! "Народні Байрактари" стають на бойове чергування!", - йдеться у повідомленні. "Народні Байрактари" Що відомо про "Народні Байрактари"? Український ведучий, громадський діяч та волонтер Сергій Притула разом з українським блогером Ігорем Лаченковим зібрали 600 мільйонів гривень на безпілотники Байрактар за три дні. Метою було за тиждень зібрати на три Байрактари, в результаті за три дні зібрали на чотири. Проте, компанія Baykar вирішила передати 3 безпілотники Україні безкоштовно.

Сергій Притула розповів, як в Україні назвали "Народні Байрактари"

Читать на русском

У "Народних Байрактарів" тепер є імена

Читать на русском
Сергій Притула розповів, як в Україні назвали "Народні Байрактари"

У "Народних Байрактарів" тепер є імена

У вівторок, 6 серпня, волонтер Сергій Притула розповів, що "Народні Байрактари" вже в Україні і починають працювати для військових. За його словами, "турецькі пташки" отримали символічні імена. А вже незабаром всі зможуть побачити відео результатів їхньої роботи.

Про це передає Інформатор посилаючись на Інформатор Україна. Також він додав, що все тільки починається для окупантів. І це їм точно не сподобається.

"Знайомтесь: Ковінька, Халепа та Трясця. На кожному з трьох бортів є наліпки зі словами "Народний Байрактар" та із малюнком спеціального орнаменту вишивки, який розробила львівська майстриня. За домовленістю з МО, відео роботи цих пташок будуть спеціально марковані у повідомленнях в соцмережах", - розповів Притула.

На сторінці у Facebook Сергій Притула зазначив, що це стало можливим завдяки об’єднанню українців. Він подякував усім благодійникам, громадянам і компанії-виробнику за допомогу армії та закликав продовжувати підтримувати українських воїнів.

"Хтось міг би сказати, що сьогодні у нашому гучному проекті поставлено крапку. Ми здійснили те, про що мріяли! Ми отримали те, чого так потребує наше Військо. Але насправді, все тільки починається… насамперед, для наших ворогів. І їм це не сподобається! "Народні Байрактари" стають на бойове чергування!", - йдеться у повідомленні.

"Народні Байрактари"

Що відомо про "Народні Байрактари"?

Український ведучий, громадський діяч та волонтер Сергій Притула разом з українським блогером Ігорем Лаченковим зібрали 600 мільйонів гривень на безпілотники Байрактар за три дні. Метою було за тиждень зібрати на три Байрактари, в результаті за три дні зібрали на чотири. Проте, компанія Baykar вирішила передати 3 безпілотники Україні безкоштовно. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.