RU
Головна
Дніпро
13:01, 5 Січня
Информатор UA

Интро

У середу, 4 січня, у Дніпрі демонтували ще дві пам’ятки архітектури, пов’язані з російським та радянським минулим. В місті позбавились пам’ятників генералу Юхиму Пушкіну (танк) та Олександру Матросову. У зв’язку з цим постамент наразі залишився пустим.  Інформатор вирішив дізнатися думку містян, а який пам’ятник вони хочуть бачити, замість демонтованого танка?    Багато опитуваних висловлювали різні думки стосовно прибирання радянських пам'ятників із вулиць Дніпра. Старше покоління ставилося негативно, молоді та люди середніх років ставилися спокійніше до події. Деякі респонденти пропонували встановити на місці танка постамент відомим українським поетам та письменникам. Наприклад, містяни хочуть бачити на цьому місті пам’ятник Лесі Українки, Тарасу Шевченку або Василю Симоненку.  Інші опитувані навпаки запропонували встановити на цьому місті щось нейтральне. Одна жінка висловилась, що на постаменті доречно виглядав пам’ятник Миру у вигляді великого голуба.  Окрім того, деякі респонденти сказали, що їх влаштовує пустий постамент і нічого встановлювати не треба. Результати опитування Інформатора дивиться у нашому відео.  Демонтаж пам’ятників у Дніпрі  Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі рішенням виконкому демонтують вісім пам’ятників “руського міра”. Окрім того, ми питали думку дніпрян, чи підтримують вони знос архітектурних споруд.  16 грудня у Дніпрі демонтували пам’ятники російському письменникові Олександру Пушкіну та Володі Дубініну. Також Інформатор писав, що у Дніпрі перейменували проспект Пушкіна. 26 грудня у Дніпрі демонтували пам’ятники радянському льотчику Валерію Чкалову та Максиму Горькому. На черзі пам’ятники Олександру Матросову, Олександру Булигіну та Михайлу Ломоносову. 4 січня на проспекті Дмитра Яворницького прибрали пам’ятник генералу Юхиму Пушкіну. Окрім того, демонтаж меморіал висловився й Борис Філатов. Він розвіяв міфи про пам’ятник-танк Пушкіну та меморіал Матросову Відео: Руслана Левченко

Що хочуть бачити дніпряни замість демонтованого танка генералу Пушкіну

Читать на русском

Читать на русском
Що хочуть бачити дніпряни замість демонтованого танка генералу Пушкіну
Інформатор укотре вирішив дізнатися думку містян

У середу, 4 січня, у Дніпрі демонтували ще дві пам’ятки архітектури, пов’язані з російським та радянським минулим. В місті позбавились пам’ятників генералу Юхиму Пушкіну (танк) та Олександру Матросову. У зв’язку з цим постамент наразі залишився пустим. 

Інформатор вирішив дізнатися думку містян, а який пам’ятник вони хочуть бачити, замість демонтованого танка? 

 

Багато опитуваних висловлювали різні думки стосовно прибирання радянських пам'ятників із вулиць Дніпра. Старше покоління ставилося негативно, молоді та люди середніх років ставилися спокійніше до події.

Деякі респонденти пропонували встановити на місці танка постамент відомим українським поетам та письменникам. Наприклад, містяни хочуть бачити на цьому місті пам’ятник Лесі Українки, Тарасу Шевченку або Василю Симоненку. 

Інші опитувані навпаки запропонували встановити на цьому місті щось нейтральне. Одна жінка висловилась, що на постаменті доречно виглядав пам’ятник Миру у вигляді великого голуба. 

Окрім того, деякі респонденти сказали, що їх влаштовує пустий постамент і нічого встановлювати не треба. Результати опитування Інформатора дивиться у нашому відео. 

Демонтаж пам’ятників у Дніпрі 

Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі рішенням виконкому демонтують вісім пам’ятників “руського міра”. Окрім того, ми питали думку дніпрян, чи підтримують вони знос архітектурних споруд

16 грудня у Дніпрі демонтували пам’ятники російському письменникові Олександру Пушкіну та Володі Дубініну. Також Інформатор писав, що у Дніпрі перейменували проспект Пушкіна.

26 грудня у Дніпрі демонтували пам’ятники радянському льотчику Валерію Чкалову та Максиму Горькому. На черзі пам’ятники Олександру Матросову, Олександру Булигіну та Михайлу Ломоносову. 4 січня на проспекті Дмитра Яворницького прибрали пам’ятник генералу Юхиму Пушкіну. Окрім того, демонтаж меморіал висловився й Борис Філатов. Він розвіяв міфи про пам’ятник-танк Пушкіну та меморіал Матросову

Відео: Руслана Левченко

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.