RU

“Що тут такого, вона ж повнолітня”: дівчина розповіла про залицяння та хабарі при навчанні на медика у Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
“Що тут такого, вона ж повнолітня”: дівчина розповіла про залицяння та хабарі при навчанні на медика у Дніпрі
Колишня студентка одного з університетів у Дніпрі дала інтерв'ю автору You-Tube-каналу “Відвертості професій”.

Після завершення школи всі українці роблять важливий вибір у своєму житті — на кого навчатися. Хтось вступає до вишу на зварювальника, хтось на бухгалтера, хтось на хіміка або іншу спеціальність. Та є ті, хто мріє стати лікарем та рятувати людей. Для цього потрібно 6 років присвятити вивченню певних предметів. А потім ще 3 — аспірантурі. 

Хтось ще на першому курсі зрозумів, що це не його. Наприклад, завітавши до анатомічного музею. Про це розповіла колишня студентка одного з університетів у Дніпрі під час спілкування з автором You-Tube-каналу “Відвертості професій”

 

Також на вибір студентів впливало тривале навчання, маленькі зарплатні у перспективі, відношення викладачів та хабарництво. Наприклад, деякі відверто казали: “Ви хочете так здавайте. Але там (на іспиті — ред.) будуть складні питання та самостійно ви їх не здасте”. На суму успішного складання екзамену впливали оцінки студентів та бажаний бал. 

“Тоді це було щось 750 гривень. Але це був 2018 рік. Це за сам екзамен. А ще, щоб допустили до заняття, у тебе не має бути ні 2, ні пропущених занять. Можна було ще за гроші пропущені заняття або 2 перекрити. Це більша сума. З моєї групи багато платили. Це ж не тільки з хімії в кінці року екзамени, а й з багатьох предметів. Вони всі важкі, ти вибираєш. Краще за один заплатити й обрати два, до яких добре підготуватися, щоб здати”, — каже дівчина. 

Та були й ті студенти, які здавали все самостійно. Навчанню вони присвячували все своє життя.

Чи залицялися викладачі до дівчат 

За словами дівчини, в одному з університетів був викладач, який проявляв зацікавленість до всіх дівчат. Мовляв, у нього така манера поведінки: підійти близько, покласти руку на плече або сказати: “Ой, якщо ви прийдете до мене на екзамен так вдягнуті, я вам, звичайно, поставлю залік”.

“Ти приходиш на перший курс, тобі там старші курси розповідають. Там он цей любить молодих дівчат. Одягайте сукню коротку, він тоді буде вам ставити гарні оцінки. Ну, подобаються йому дівчата в сукнях. Можливо, на якісь пів бала він там щось підвищить. Звичайно так робили. У нас є один викладач, а вона там 5-6 курс. Що тут такого, вона ж повнолітня”, — поділилась спікерка. 

Нагадаємо, що вчителька із Дніпра розповіла про шкільне харчування, подарунки та хамство дітлахів. Писали ми й про те, що вчителька із Дніпра розповіла про інтим зі школярами та булінг серед колег. Також читайте, що вчителька із Дніпра привідкрила завісу своєї професії.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.