RU

СК "Дніпро-1" вирвав перемогу у "Чорноморця": як пройшов матч

СК "Дніпро-1" вирвав перемогу  у "Чорноморця": як пройшов матч
Команди грали в Одесі

В Українській Прем’єр-лізі розпочались матчі двадцять п’ятого туру. 7 травня в Одесі СК “Дніпро-1” грав з “Чорноморцем”. Артем Довбик не реалізував пенальті, але наприкінці матчу все ж забив гол.

Дніпряни перемогли з рахунком 2:1. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

Склади команд

СК Дніпро-1: Рибак, Назаренко, Сарапій, Сваток, Адамюк, Бабенко, Рубчинський, Гуцуляк, Піхальонок, Бланко, Довбик. Запасні: Макс Валеф, Є. Пасіч, Гомес, Федорів, Хайнер, Лучкевич, Пеглоу, Когут, Танковський, Танчик, Підлепенець.

Чорноморець: Паст, Путря, Салюк, Єрмаков, Брагару, Кузик, Васильєв, Демченко, Бадібанга, Авагімян, Алефіренко. Запасні: Непогодов, Варакута, Білий, Селін, Задоя, Політило, Штогрін, Гладкий, Черткоєв, Войтіховський, Хадіда.

Як пройшов матч

Команди розпочали зустріч активно. Вже на перших хвилинах вони обмінялись атаками. Піхальонок пробив вище воріт, а Рибак ледь не подарував м’яч супернику під пресингом Алефіренка. Дніпряни володіли ініціативою та змусили “Чорноморець” відійти ближче до воріт. Гравці “Чорноморця” багато помилялись при передачах і через це втрачали м’яч. Поступово вони вирівняли гру та організували пару позиційних атак. СК “Дніпро-1” повернув собі перевагу, але нічого гострого в атаці не створив.

У другому таймі перший небезпечний момент створили дніпряни. Гуцуляк виборов м’яч на правому фланзі і прострілив у центр, а Рубчинський у падінні пробив повз ворота. Втім відкрили рахунок господарі поля. На 54-й хвилині Салюк пасом від свого штрафного майданчика запустив Алефіренка у відрив. Форвард відірвався від захисників СК «Дніпро-1» і перекинув голкіпера, який вийшов з воріт. Дніпряни відігрались через три хвилини. Назаренко із воротарського майданчика ударом у дотик замкнув передачу Довбика зліва.

На 62-й хвилині арбітр призначив пенальті. Паст відбив удар Довбика, але зарано вийшов з воріт. Суддя наказав перебити. Голкіпер знову парирував удар. На 82-ій хвилині Довбик ударом головою вивів команду вперед після подачі кутового з лівого флангу.

Турнірне становище

СК “Дніпро-1” знаходиться на другому місці. “Чорноморець” – на одинадцятому.

СК "Дніпро-1" вирвав перемогу  у "Чорноморця": як пройшов матч 1

Нагадаємо, раніше ми писали, як пройшов матч між СК "Дніпро-1" та "Металістом". Також читайте, яким був матч між СК "Дніпро-1" та ПФК "Львів". Крім цього, Інформатор повідомляв, як СК “Дніпро-1” здолав харківський “Металіст 1925”.