RU

Розгромний рахунок: як пройшов матч між СК "Дніпро-1" та "Металістом"

Команди грали на стадіоні "Авангард"

В Українській Прем’єр-лізі розпочались матчі двадцять четвертого туру. СК “Дніпро-1” 3 травня грав з харківським “Металістом”. В першому таймі дніпряни забили 3 голи.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна

Склади команд

“СК Дніпро-1”: Рибак, Матарріта, Сарапій, Адамюк, Хайнер, Танковський, Пеглоу, Когут, Піхальонок, Гуцуляк, Довбик.
Запасні: Макс Валеф, Кінарейкін, Гомес, Сваток, Є. Пасіч, Танчик, Лучкевич, Назаренко, Бабенко, Рубчинський, Підлепенець.

“Металіст”: Костик, Ніколишин, Паті, Ралюченко, Шамич, Чідомере, Панасенко, Чайковський, Багачанський, Прядун, Наумець.
Запасні: Єрмолов, Шумілов, Дігтярь, Синчук, Порох, Коррал, Самуел, Картушов, Демченко, Рязанцев, Мизюк.

Як пройшов матч

На 2-ій хвилині Довбик пробив вище воріт зі штрафного. На 32-й хвилині Костик врятував свою команду. Довбик ударом у дотик замикав простріл Матарріти з лівого флангу, але влучив у воротаря. У наступній атаці дніпряни відкрили рахунок. Гол забив Костик, він скористався позиційною помилкою оборони. На 40–й хвилині перевага зміцнилась. Костик відбив удар Піхальонка, а Пеглоу зіграв на добиванні. Ще через 3 хвилини рахунок став 3:0, Гуцуляк ударом у ближній кут замкнув передачу Пеглоу з лівого флангу.

У другому таймі СК “Дніпро-1” продовжував контролювати ситуацію на полі. «Металіст» захищався і ледь не піймав суперника на контратаці. Рязанцев увірвався у штрафний майданчик дніпрян, але пробив невлучно. На 61-й хвилині Мизюк став на заваді Довбику і взяв на себе його удар. Голкіпер “Металіста” на 76-й хвилині відбив ще один удар Довбика. Підлепенець підібрав м’яч і вгатив у правий нижній кут. У компенсований час Пеглоу оформив хет-трик.

Турнірне становище

СК “Дніпро-1” знаходиться на другій сходинці турнірної таблиці УПЛ. “Металіст” – на передостанній.

Розгромний рахунок: як пройшов матч між СК "Дніпро-1" та "Металістом" 1

Нагадаємо, раніше ми писали, як СК "Дніпро-1" зіграв з "Інгульцем".Також читайте, яким був матч між СК "Дніпро-1" та ПФК "Львів". Крім цього, Інформатор повідомляв, як СК “Дніпро-1” здолав харківський “Металіст 1925”.