RU

Довбик вирішив долю матчу: СК “Дніпро-1” здолав харківський “Металіст 1925”

Гострих моментів у матчі було мало

У неділю, 2 квітня, на стадіоні “Колос” у Ковалівці СК “Дніпро-1” зіграв матч із харківським клубом “Металіст 1925”. Більшість часу гра проходила на половині поля «Металіста 1925». Втім гострих моментів було мало.

Однак доля матчу вирішилася на 71-й хвилині. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

На 71-й хвилині матчу Артем Довбик отримав передачу Піхальонока і холоднокровно переграв голкіпера. Після на 76-й хвилині арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота харківської команди за фол проти Піхальонока. Довбик реалізував пенальті у лівий кут воріт “Металіста”. Рахунок став 2:0 на користь дніпрян.

На 80-й хвилині арбітр знову вказав на позначку. Мозіль намагався перехопити м’яч і збив Когута. На цей раз Довбик пробив хет-трик під поперечину.

Турнірне становище

СК «Дніпро-1» продовжує гонитву за “Шахтарем”. “Металіст 1925” у турнірній таблиці УПЛ залишається дев’ятим.

Нагадаємо, що 26 березня Збірна України зіграла зі Збірною Англії. Також писали, що СК “Дніпро-1” переміг “Верес” з рахунком 1:0. Ще повідомляли про те, що СК “Дніпро-1” втратив спонсора через заборону Parimatch в Україні.