Команди забили по одному голу

8 грудня СК “Дніпро-1” зіграв з житомирським “Поліссям”. Команди зустрілись на стадіоні “Полісся” у Житомирі. Поєдинок закінчився нічиєю.

Рахунок – 1:1. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”

Дніпряни відкрили рахунок на початку другого тайму. Бабенко віддав пас на правий фланг Адамюку. Його простріл у дотик замкнув Філіппов. Таким чином він забив свій шостий гол у поточному чемпіонаті.

8 грудня СК “Дніпро-1” зіграв з житомирським “Поліссям”

На 60-ій хвилині Філіппов замкнув простріл від Кравця, але гол не зарахували через офсайд. Після цього “Полісся” зрівняло рахунок. М’яч у ворота відправив Тейлор.

Команди зустрілись на стадіоні “Полісся” у Житомирі

В заключні хвилини дніпряни спробували вирвати перемогу. Прохід Мірошниченка завершився пасом на Філіппова, але форвард не зміг вдало вдарити по м’ячу. У компенсований час гра йшла на половині житомирян, але СК “Дніпро-1” дотиснути суперника не зміг.

Гру прокоментував головний тренер СК “Дніпро-1” Юрій Максимов.

“Це футбол. Сьогодні, як кажуть, і погода була нелітня, але хлопці старалися, контролювали м’яч, намагалися зберегти його, а в епізоді з пропущеним голом м’яч просто треба було вибити, і тоді рахунок був 1:0. Ми ж хотіли взяти м’яч під власний контроль. Такий був футбол сьогодні”, – сказав він.

СК "Дніпро-1" займає перше місце у таблиці. Він має 34 очки.

СК "Дніпро-1" зіграв внічию з "Поліссям": як пройшов заключний матч дніпрян у календарному році 3

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК “Дніпро-1” програв полтавській “Ворсклі”. Також читайте, що вихованець «Дніпра» Єгор Ярмолюк дебютував у англійській Прем’єр-лізі. Крім цього, Інформатор повідомляв, що СК “Дніпро-1” переміг “Шахтаря”