СК “Дніпро-1” зіграв з “Кривбасом”: результати матчу

Матч завершився перемогою "Кривбасу"

28 жовтня СК “Дніпро-1” у 12 турі УПЛ зіграв з “Кривбасом”. Матч проходив на стадіоні “Гірник” у Кривому Розі”. І завершився перемогою “Кривбасу”.

Криворізькі футболісти вирвали перемогу з рахунком 3:0. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на СК “Дніпро-1”

Матч проходив активно. Команди обмінювалися ударами і кутовими. Перший гол “Кривбас” забив на 11-й хвилині у порожні ворота. Далі перший тайм тривав за рівної гри. Дніпряни більше володіли м'ячем, однак гострих моментів не продукували. Другий тайм дніпряни розпочали своїми атаками, але на 51-й хвилині спортклубівці пропустили контратаку і знову зіграла зв’язка Кузик Кожушко – перший віддав, а другий замкнув пас партнера, до якого не дотягнувся Кінарейкін.

Проте, навіть програючи три м’ячі, дніпряни намагалися шукати щастя в атаці. Гості подали серію кутових, після чого мали чудову нагоду скоротити рахунок, але Клищук зреагував на удар Мірошніченка, а після добивання Гуцуляка м’яч влучив у голову Бескоровайному. Не пощастило дніпрянам навіть при виконанні пенальті, котрий заробив Мірошніченко – Лєднєв пробив вище воріт Клищука. У підсумку дніпряни поступилися і перервали свою переможну серію у чемпіонаті України.

Нагадаємо, що футбольний клуб з Кривого Рогу "загубив" двох чоловіків після матчу Ліги чемпіонів в Європі. Також ми писали, що СК "Дніпро-1" обіграв "Ворсклу". Крім того, Інформатор повідомляв, що СК «Дніпро-1» залишив спортивний директор та хто може очолити посаду.