СК "Дніпро-1" обіграв "Ворсклу": як пройшов матч

СК "Дніпро-1" забили 3 м'ячі у матчі проти "Ворскли"

25 жовтня СК “Дніпро-1” зіграв пропущений матч 1-го туру Української Прем’єр-Ліги. Команди зустрілись на стадіоні “Ворскла” імені Олексія Бутовського в Полтаві. Дніпряни перемогли з рахунком 3:2.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.

Перший гол забив Філіпов. Він скористався помилкою захисника суперника, перехопив передачу неподалік від карного майданчика та вдарив у дальній кут. На 20-ій хвилині м’яч у сітку відправив Горбунов, але гол не зарахували через офсайд. На 31-й хвилині дніпряни удруге забили з “положення поза грою”.

25 жовтня СК “Дніпро-1” зіграв пропущений матч 1-го туру Української Прем’єр-Ліги

Після цього команди обмінялись голами. Степанюк замкнув головою навіс з правого флангу. Розігравши з центра поля спортклубівці знову вийшли вперед. Кравець навісив у карний майданчик, там м’яч потрапив до Гуцуляка і той забив. У другому таймі Гуцуляк оформив дубль. Він вдарив під поперечину і голкіпер противника врятувати команду не зміг.

Дніпряни перемогли з рахунком 3:2

На 88-й хвилині арбітр Монзуль призначила пенальті у ворота дніпрян. Степанюк забив свій другий гол у матчі.

Головний тренер СК “Дніпро-1” Юрій Максимов підбив підсумки матчу.

“Сьогодні погода була не футбольна, хоча і футбольна (посміхається), але поле витримало зливу, а усі хлопці старалися, як у нашій команді, так і у полтавській «Ворсклі». Гра була напружена, всі прагнули до перемоги, грали на результат. Дякую хлопцям, адже нам вдалося виконати завдання, котре було поставлено перед командою на матч. Проте за рахунку 3:2 останні хвилини для нас були важкими”, – сказав він.

Нагадаємо, що вихованець «Дніпра» Єгор Ярмолюк дебютував у англійській Прем’єр-лізі. Також читайте, що СК "Дніпро-1" зіграв з "Динамо". Крім того, дніпрянка Ярослава Магучіх потрапила на обкладинку Vogue Ukraine