RU

Спортсмени з Дніпра виступили на Кубку Європи з дзюдо: які результати

Спортивні здобутки

8 та 9 жовтня у місті Клуж (Румунія) пройшов Кубок Європи з дзюдо. Він приймав юніорів та юніорок, спортсменів не старше 21 року. Дзюдоїсти з Дніпра вибороли там дві срібні медалі.

На змагання зібралися команди 22 країн, а загалом 125 учасників. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Федерації дзюдо у Дніпропетровській області.

В перший день змагань до фіналу добрався Назар Кулєшов у вазі -73 кг. Він переміг латвійця Потаповса та португальця Гомеза, а в фіналі поступився румуну Роберту Болдісу. Таким чином Назар піднявся на другу сходинку юніорського кубка Європи.

Це друга міжнародна нагорода спортсмена в нинішньому році. В липні він також був срібним призером юніорського Кубка Європи в Празі.

В другий змагальний день такий самий результат, як і Кулєшов, продемонстрував інший дніпрянин Тимур Валєєв у вазі -90 кг. Дзюдоїст виграв у румуна Санду та поляка Богданюка, а в фіналі поступився латвійцю Матвійсу Дуйновсу. В нинішньому сезоні це друга міжнародна медаль Тимура. У липні він завоював золото на юніорському Кубку Європи в Празі.
У Румунії пройшов Кубок Європи з дзюдо

Дзюдоїсти з Дніпра вибороли там дві срібні медалі

Раніше ми писали про те, що видатний боксер Олександр Усик відвідав госпіталь з пораненими військовими в Дніпропетровській області. Також повідомляли, що дві спортсменки з Дніпра повернулись з міжконтинентального турніру з боксу в Італії.