RU
Головна
Дніпро
19:22, 20 Грудень
Информатор UA

Интро

Пропагандисти не полишають спроби дискредитувати Україну в очах світової спільноти. Агресор продовжує шукати у нашій країні міфічних нацистів. Не став виключенням і Дніпро. Нещодавно у соцмережах з’явилося старе відео, яке використали у своїх цілях російські пропагандисти. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на “Стоп.Фейк”. 17 грудня російські пропагандисти у своїх ресурсах розповсюджували відео, на якому підліток танцював під музику у центрі Дніпра на фоні відомої PixelWall із зображенням свастики. Пропагандисти підписали це відео, як “вечір суботи в Дніпропетровську”.   На росії поширюють фейки Насправді відео датоване 11 січня 2021 року. На це вказує декілька ознак: кількість вуличного освітлення та новорічні прикраси. Через значні проблеми з електропостачанням у Дніпрі цьогоріч відмовилися встановлювати святкову ілюмінацію та новорічну ялинку.  Що таке PixelWall? “Піксельвол” — піксельна дошка. Вона знаходиться у центрі міста. За допомогою цієї мозаїки люди можуть створювати різні малюнки або написи.  Раніше ми писали, що росія розповсюджувала фейки про обстріли Нікопольського району. Також ми повідомляли, що мешканка Дніпра створила ботоферму на 10 тисяч фейкових акаунтів, щоб підтримувати агресію рф. Окрім того, росіяни поширювали фейк щодо відновлення Україною експорту електроенергії.

Стопфейк: на росії пропагандисти знайшли у Дніпрі міфічних нацистів

Читать на русском

Читать на русском
Стопфейк: на росії пропагандисти знайшли у Дніпрі міфічних нацистів
Пропагандисти вдалися до своїх звичайних методів

Пропагандисти не полишають спроби дискредитувати Україну в очах світової спільноти. Агресор продовжує шукати у нашій країні міфічних нацистів. Не став виключенням і Дніпро.

Нещодавно у соцмережах з’явилося старе відео, яке використали у своїх цілях російські пропагандисти. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на “Стоп.Фейк”.

17 грудня російські пропагандисти у своїх ресурсах розповсюджували відео, на якому підліток танцював під музику у центрі Дніпра на фоні відомої PixelWall із зображенням свастики. Пропагандисти підписали це відео, як “вечір суботи в Дніпропетровську”.  

На росії поширюють фейки
На росії поширюють фейки

Насправді відео датоване 11 січня 2021 року. На це вказує декілька ознак: кількість вуличного освітлення та новорічні прикраси. Через значні проблеми з електропостачанням у Дніпрі цьогоріч відмовилися встановлювати святкову ілюмінацію та новорічну ялинку. 

Що таке PixelWall?

“Піксельвол” — піксельна дошка. Вона знаходиться у центрі міста. За допомогою цієї мозаїки люди можуть створювати різні малюнки або написи. 

Раніше ми писали, що росія розповсюджувала фейки про обстріли Нікопольського району. Також ми повідомляли, що мешканка Дніпра створила ботоферму на 10 тисяч фейкових акаунтів, щоб підтримувати агресію рф. Окрім того, росіяни поширювали фейк щодо відновлення Україною експорту електроенергії.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.