RU
Головна
Дніпро
20:12, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У ніч на 26 травня війська рф атакували Дніпро. В результаті був пошкоджений будинок на двох господарів у Новокодакському районі. На щастя, хазяйка не постраждала. Інформатор поспілкувався з жінкою. Вона розповіла про цю страшну ніч.   Ольга розповіла, що від вибухів її колотило, в неї трусились руки та тремтів голос. Першою реакцією її організму було “стиснутись у грудочку”. Вона не вставала з дивану, бо знала, що до вікон підходити не можна.  "Десь о четвертій годині як бахнуло, кілька вибухів, навіть не рахувала, бо дуже страшно було. Чую, що щось валиться, пилу багато, був наче якийсь туман. Слава Богу, не було заграви та пожежі. Вибух, потім 5 хвилин було тихо, а потім ще кілька разів як бахнуло! Дякувати Богу, що я не встала і не стала дивитись, які руйнування… У квартирі все вибило: шибки, карнизи, гардини, штори - все повилітало. Котел газовий залишився цілим. Дах повністю зруйнований", – сказала Ольга. Хазяїна іншої половини будинку вдома не було в момент атаки. Через дорогу від будинку знаходиться заправка. Там вилетіло скло і пошкодилась стела з цінами. На щастя, газова бочка залишилась цілою. Якби вона вибухнула, наслідки могли б бути жахливими. Крім цього, пошкодилась і каналізація на цій ділянці. Її ремонтували комунальники КП "Дніпроводоканал". Сергій живе приблизно в кілометрі від цього місця. Він розповів, що його оселя тряслася від вибухів. “Я прокинувся вранці, десь о 3:30, почув гучні вибухи, можливо, 6-8. Хвилин через 15 я почув гуркіт, можливо, це була ракета… Я подумав, що атака скінчилась, але малий син сказав, що ще будуть прильоти о 4:00. І таки десь о 4:05 були 4 дуже гучні вибухи", – згадує чоловік. Нагадаємо, раніше ми писали, що розповіли дніпряни про перші хвилини після удару по лікарні. Також Інформатор публікував фото наслідків нічного удару по Дніпру. Крім цього, читайте, яка ракета могла вдарити по Дніпру.

Трусились руки та всю колотило: мешканка Дніпра, чий будинок постраждав від ворожої нічної атаки, розповіла про пережите

Читать на русском

Читать на русском
Трусились руки та всю колотило: мешканка Дніпра, чий будинок постраждав від ворожої нічної атаки, розповіла про пережите
Внаслідок ворожого удару в будинку Ольги зруйнувалась криша та повилітали вікна

У ніч на 26 травня війська рф атакували Дніпро. В результаті був пошкоджений будинок на двох господарів у Новокодакському районі. На щастя, хазяйка не постраждала.

Інформатор поспілкувався з жінкою. Вона розповіла про цю страшну ніч.

 

Ольга розповіла, що від вибухів її колотило, в неї трусились руки та тремтів голос. Першою реакцією її організму було “стиснутись у грудочку”. Вона не вставала з дивану, бо знала, що до вікон підходити не можна. 

"Десь о четвертій годині як бахнуло, кілька вибухів, навіть не рахувала, бо дуже страшно було. Чую, що щось валиться, пилу багато, був наче якийсь туман. Слава Богу, не було заграви та пожежі. Вибух, потім 5 хвилин було тихо, а потім ще кілька разів як бахнуло! Дякувати Богу, що я не встала і не стала дивитись, які руйнування… У квартирі все вибило: шибки, карнизи, гардини, штори - все повилітало. Котел газовий залишився цілим. Дах повністю зруйнований", – сказала Ольга.

Хазяїна іншої половини будинку вдома не було в момент атаки.

Через дорогу від будинку знаходиться заправка. Там вилетіло скло і пошкодилась стела з цінами. На щастя, газова бочка залишилась цілою. Якби вона вибухнула, наслідки могли б бути жахливими.

Крім цього, пошкодилась і каналізація на цій ділянці. Її ремонтували комунальники КП "Дніпроводоканал".

Сергій живе приблизно в кілометрі від цього місця. Він розповів, що його оселя тряслася від вибухів.

“Я прокинувся вранці, десь о 3:30, почув гучні вибухи, можливо, 6-8. Хвилин через 15 я почув гуркіт, можливо, це була ракета… Я подумав, що атака скінчилась, але малий син сказав, що ще будуть прильоти о 4:00. І таки десь о 4:05 були 4 дуже гучні вибухи", – згадує чоловік.

Нагадаємо, раніше ми писали, що розповіли дніпряни про перші хвилини після удару по лікарні. Також Інформатор публікував фото наслідків нічного удару по ДніпруКрім цього, читайте, яка ракета могла вдарити по Дніпру.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.