RU
Головна
Дніпро
19:05, 26 Травня
Информатор UA

Интро

26 травня війська рф вдарили по Дніпру. Ворог влучив у лікарню в Амур-Нижньодніпровському районі. Станом на 16:30 було відомо про 30 постраждалих, серед яких – двоє дітей. Інформатор поспілкувався з місцевими мешканцями, які були тут у перші хвилини після трагедії.   Віталій почув вибух і одразу побіг до лікарні. Він потрапив туди ще до того, як приїхали екстрені служби. Чоловік вивів з задимленої будівлі жінку. “Я побачив дим з боку навчального закладу і швидко відправився туди. Там поруч є маленька ветеринарна клініка, там було сильно полум'я і дим. Я прибіг до входу у лікувальний заклад, там були поранені люди. Я забіг туди до приїзду поліції та рятувальників, щоб шукати людей, кричав: “Чи є хтось на поверхах?”. Третій поверх був сильно задимлений. З-за задимлення виходила жінка, я її вивів. Також на 3-му поверсі була людина під завалами. Його там люди ще до приїзду поліції та рятувальників розкопували. Людина була важкопоранена, мабуть, сама вона не може йти. Потім вже з’явився поліцейський, там стали витаскували цю людину. Поруч там було видно зруйновану будівлю. Далі на 3-ому поверсі не було декількох кімнат. Там немає взагалі частини 3-го поверху. З цієї кімнати, де витаскували людину, було видно руйнування, далеку частину 3-го поверху, до якої не можна дістатися, бо коридору там вже нема”, – розповів він. Богдан живе приблизно в кілометрі від лікарні. Його родина ще не встигла оговтатись від нічної атаки, як вранці сталася нова. “Всю ніч бомблять, страшно, в мене 6-річна дитина, дружина. Ховались у кімнаті. А вдень “жахнули” так, що в мене вікна ходором ходили. Я вирішив підійти і подивитись. Я побачив труп, густий дим, розвалини. Дуже страшно, це вже другий прильот у цьому районі за півроку. Моя оселя не постраждала, але я пройшовся районом і побачив, що в дуже багатьох розбиті вікна”, – каже чоловік. Також сюди приїхав міський голова Дніпра Борис Філатов. “Це колишня міська поліклініка №1 Дніпровської міської ради. Зараз це філіал нашої лікарні швидкої допомоги. Там ми працювали з психічно-хворими людьми. Прийом був на першому та третьому поверхах. На другому поверсі жили ВПО, але, як мені кажуть відповідальні спеціалісти, вони вже поїхали десь місяць тому… Не можна так казати, але нам якоюсь мірою пощастило, тому що як раз у ту хвилину, коли був прильот, фактично була перезмінка… У мене є тільки одна версія, нащо вони це роблять. Ну, це терор”, – зазначив мер. Нагадаємо, раніше ми публікували коментар мера Дніпра і заступника голови ОВА про ракетний удар по поліклініці у Дніпрі. Також поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку. Крім цього, читайте, яка ракета могла вдарити по Дніпру. Фото, відео: Дмитро Федоров

“Я побачив труп та густий дим”: що розповіли дніпряни про перші хвилини після удару по лікарні

Читать на русском

Читать на русском
“Я побачив труп та густий дим”: що розповіли дніпряни про перші хвилини після удару по лікарні
Ворог за все відповідатиме

26 травня війська рф вдарили по Дніпру. Ворог влучив у лікарню в Амур-Нижньодніпровському районі. Станом на 16:30 було відомо про 30 постраждалих, серед яких – двоє дітей.

Інформатор поспілкувався з місцевими мешканцями, які були тут у перші хвилини після трагедії.

 

Віталій почув вибух і одразу побіг до лікарні. Він потрапив туди ще до того, як приїхали екстрені служби. Чоловік вивів з задимленої будівлі жінку.

“Я побачив дим з боку навчального закладу і швидко відправився туди. Там поруч є маленька ветеринарна клініка, там було сильно полум'я і дим. Я прибіг до входу у лікувальний заклад, там були поранені люди. Я забіг туди до приїзду поліції та рятувальників, щоб шукати людей, кричав: “Чи є хтось на поверхах?”. Третій поверх був сильно задимлений. З-за задимлення виходила жінка, я її вивів. Також на 3-му поверсі була людина під завалами. Його там люди ще до приїзду поліції та рятувальників розкопували. Людина була важкопоранена, мабуть, сама вона не може йти. Потім вже з’явився поліцейський, там стали витаскували цю людину. Поруч там було видно зруйновану будівлю. Далі на 3-ому поверсі не було декількох кімнат. Там немає взагалі частини 3-го поверху. З цієї кімнати, де витаскували людину, було видно руйнування, далеку частину 3-го поверху, до якої не можна дістатися, бо коридору там вже нема”, – розповів він.

Богдан живе приблизно в кілометрі від лікарні. Його родина ще не встигла оговтатись від нічної атаки, як вранці сталася нова.

“Всю ніч бомблять, страшно, в мене 6-річна дитина, дружина. Ховались у кімнаті. А вдень “жахнули” так, що в мене вікна ходором ходили. Я вирішив підійти і подивитись. Я побачив труп, густий дим, розвалини. Дуже страшно, це вже другий прильот у цьому районі за півроку. Моя оселя не постраждала, але я пройшовся районом і побачив, що в дуже багатьох розбиті вікна”, – каже чоловік.

Також сюди приїхав міський голова Дніпра Борис Філатов.

“Це колишня міська поліклініка №1 Дніпровської міської ради. Зараз це філіал нашої лікарні швидкої допомоги. Там ми працювали з психічно-хворими людьми. Прийом був на першому та третьому поверхах. На другому поверсі жили ВПО, але, як мені кажуть відповідальні спеціалісти, вони вже поїхали десь місяць тому… Не можна так казати, але нам якоюсь мірою пощастило, тому що як раз у ту хвилину, коли був прильот, фактично була перезмінка… У мене є тільки одна версія, нащо вони це роблять. Ну, це терор”, – зазначив мер.

Нагадаємо, раніше ми публікували коментар мера Дніпра і заступника голови ОВА про ракетний удар по поліклініці у Дніпрі. Також поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку. Крім цього, читайте, яка ракета могла вдарити по Дніпру.

Фото, відео: Дмитро Федоров

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.